Bedava Algida Dondurma Kodu

Algida 2020 yılında yıllardır ilgiyle devam eden bedava dondurma kampanyasına devam ediyor. Algida ve Migros işbirliği ile yapılan bu kampanya ile bedava dondurma kodlarını kullanarak size tanımlanan ürünleri ücretsiz şekilde marketlerden alabilirsiniz. Üstelik ürünler tamamen bedava şekilde size sunulacaktır.

Öncelikle algida.com.tr ya da mobil uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Telefon numaranız ile kayıt oluyorsunuz. Sistem tarafından otomatik tanımlanan dondurmalardan biri için indirim kodu telefonunuza tanımlanıyor. Bu kodu migros mağazasında görevliye söyleyerek ya da migros uygulamasından direkt giriş ile kendinize ürünü aktarıyorsunuz. Kampanyanın geçerli olduğu mağazalar:

  • Migros,
  • 5M Migros,
  • Migros Jet

Kazanılan kodları mağazalarda 11 Haziran 2020 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Şimdilik çıktığı bilinen ürünler şöyle:

  1. classic orman meyveli
  2. classic antep fıstık
  3. maraş üsülü stick
  4. big bold
  5. gökkuşağı
  6. classic kako

Şuraya Atla

Money Kart Numarasını Öğrenme

Money kart numarasına www.money.com.tr/profilim adresinden “Kartlarım” bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu numara dondurma tanımalamak için gereklidir. Algida kodunu money uygulamasında aşağıdaki alandan giriniz.

ÖNEMLİ:   Bedava Steam Key Kazanma Fırsatı

Kod girişini uygulamalar üstünden yapabilirsiniz:

Eski yıllarda bir kişi aynı anda onlarca bedava Algida dondurma alıyordu. Migros’lardan poşet poşet dondurma ile çıkılıyordu. Kod üretimi ve aynı kodun tanımlanması ile bir kişi aynı anda 7-10 dondurma alabiliyordu. Bu sene algida şifrelerin sisteme birden çok girilmesi ve birden fazla bedava ürün alınması konusunda araştırma yapmanız gerekmektedir 🙂

Bedava Algida Kodu

kendi telefonum ile aldığım kod şudur. ilk yazan kullansın 🙂

2647692407

0 0 vote
Yazıyı Oyla
TIKLA TAKİP ET!
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
zeynep avunca
zeynep avunca
3 Haziran 2020 12:15

2647692407 bu kod kullanıldımı ?

Cihazınızda internet yok...

1
0
Hemen Destek İstex
()
x