Bebekleriniz İçin Cilt ve Saç Dostu Bübchen – BekçiAlımı

Bebekleriniz İçin Cilt ve Saç Dostu Bübchen

Bitkisel bir içerik bakım ürünlerinde dikkat edilmesi gereken belki de ilk nokta. Bebek bakım ürünlerinde ise bitkisel içerik alternatifi dahi olmaması gereken bir konu. Ebeveynlerin bilinçsizce kullandığı, bileşimine dahi bakmadan satın aldıkları bebek şampuanı, bebek bakım ürünleri ileride telafisi olmayan cilt ve saç problemlerine davetiye hazırlıyor.

Hassas bebek teni ve saçları için en iyisini Bübchen bebek bakım ürünlerini kullanarak yapabilirsiniz. Bübchen bebek şampuanı tamamen papatya ve ıhlamur özleri ile üretilmiştir. Papatyanın saçlar için olumlu getirisi zaten bilinen bir gerçek. Bebek saçlarının hassasiyetini desteklemek için ise papatya bileşimi oldukça isabetli bir tercih.

Papatya ve ıhlamur özlü Bübchen bebek şampuanı kullanım sırasında tamamen doğal ve hafif bir koku yaymaktadır. Bu koku hem sizin hem bebeğinizin hoşuna gidecek. Doğal yapısı onun kıvamını ve uygulamasını da kolaylaştırıyor. Ayrıca kimyasal bir ürün olmaması ile temizlenmesi de oldukça kolay. İyice durulandığını anladığınızda temizleme işlemine son verebilirsiniz.

Bebek şampuanınınbebeğinizin sadece saçına değil, uygulama sırasında cildine, vücuduna da temas ettiğini unutmamalısınız. Kimyasal içerikli ürünler bebeğinizin saçlarında ve cildinde asitlik bazlık derecesini bozacaktır. Bu durumu ancak Bübchen gibi bitkisel içerikli ürünler ile kontrol altında tutabilirsiniz. Bübchen ürünleri bebeğinizin cildinin hem asitlik bazlık hem de nem dengesini koruyacaktır.

Bübchen bebek şampuanı ve diğer ürünlerini tercih etmenize sebep olacak bir diğer faktör ise dermatolojik testlerden geçirilmiş olmasıdır. Dermatolojik olduğunu iddia eden ancak bu konuda herhangi bir kontrol ve onaydan geçirilmemiş olan birçok ürün piyasada bulunuyor. Ancak Bübchen bu konuda garantileri barındırıyor. Bebeğinizin hassas teni ve saçları için Bübchen şampuanını ve diğer bakım ürünlerini rahatlık ile kullanabilir, sağlıklı temizliklerini sağlayabilirsiniz.

 

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir