Aygaz Bayilik Başvurusu – BekçiAlımı

Aygaz Bayilik Başvurusu

Uzun yıllardır evlerde, iş yerlerinde, fabrikalarda, araçlarda kısacası pek çok farklı noktada farklı amaçlar ile LPG (Likit Petrol Gazı) kullanmaktayız. Doğal Gaz sektörü ise dünya çapında büyük devleri barındırmaktadır. Türkiye piyasasının ise lideri konumunda olan ve uzun yıllardır ulusal alanda en büyük sanayi şirketlerinden biri olan Aygaz firmasıdır. Koç Grup içerisinde 1961 yılından beri üretim ve satış yapmaktadır, firma. Aygaz 81 ilde otogaz ve tüpgaz olarak iki tipte 3800 bayilik noktasına sahiptir. Bu firmayı muazzam bir yaygın ağa ulaştırmıştır, siz de Aygaz bayilik başvurusu ile bu ağın önemli bir parçası haline gelebilirsiniz. “Bayilik başvurusu nasıl yapılır, bayilik şartları nelerdir” bu konuda bilgi sahibi olmak için yazımızı takip etmelisiniz.

Aygaz Bayilik Başvurusu, Bayilik Şartları

Aygaz bayilik başvurusu yapmak istiyorsanız ilk aşamada şartları sağlamanız gerekir. Aygaz size bayilik açma hakkı aldıktan sonra dükkan, tabela tasarımı ve maliyeti, araç giydirme gibi konularda mali destek sağlamaktadır. Ayrıca yeni dükkanlar için özel kampanyalar sunulur. Zaten bayilik için birkaç temel şart istenmektedir. Bu şartlar; kapalı kasa bir araç, konu hakkında eğitim almış en az iki eleman ve yeterli genişlikte bir dükkandır. Eğer daha önceden bir dükkana sahipseniz sadece abonelik yeterlidir. Başvuru için internet sitesindeki formu doldurabilirsiniz (www.aygaz.com.tr) . İnternet sitesi üzerinden hissedar da olabilirsiniz.

Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aygaz bayilik başvurusu dört farklı yol ile yapılır. İlk yol yazılı ve klasik şekilde başvuru yapmaktır. Başvuru formunuzu doldurup daha sonra İstanbul’daki Aygaz Genel Müdürlüğü’ne göndermeniz gerekir. Diğer yollar ise KEP (Kişisel Elektronik Posta) ile başvuru yolu veya sistemde kayıtlı olan ya da olmayan bir e-posta ile başvuru yapma yoludur. Bu başvurular arasındaki ayrıntılı farkları öğrenmek için web sitesini ziyaret etmenizi öneririm. Bilgi alabileceğiniz diğer bir yol ise 444 4 999 numaralı müşteri hizmetlerini aramaktır.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Musa GENÇ

Elektrik-elektronik mezunuyum. Uygun zamanlarda ilgilendiğim alanlarda içerik üretiyorum. Makalelerimi yazarken dil bilgisine, imla kurallarına ve doğru verilere ulaşmaya özen gösteriyorum. En güncel yazılarım ve makalelerimle sizlere bilgiler sunuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir