Arçelik Bayilik Başvurusu – BekçiAlımı

Arçelik Bayilik Başvurusu

Türkiye’de çok uzun yıllardır beyaz eşya veya ev elektroniği sektöründe aklımıza ilk gelen firmalardan biri Arçelik’tir. Günümüzde yeni yatırımları ile ulusal ve uluslararası piyasada sektörün hakim güçlerinden birisi, olan Koç Holding bu alanda ilk olarak Arçelik ürünlerini piyasaya sürmüştür. Türkiye genelinde 3000’in üzerinde yetkili satış noktasına sahip olan ve büyük bir ihracat miktarı bulunan firma deneyimiyle tam bir profesyonel olarak iş yapmaktadır. Üretim, pazarlama ve servis gibi farklı boyutlarda son derece kaliteli hizmet vermektedir. Eğer Arçelik bayilik başvurusudoldurup bayi açmak isterseniz siz de her evde bulunan bu firmanın bir parçası olabilirsiniz. Tabi ki, bayilik veya franchise almak için öncelikle başvuru şartlarını sağlamanız gerekir.

Arçelik Bayilik Başvurusu, Şartlar

Arçelik bayilik başvurusu için şartları sağladıktan sonra iş ortağı olabilirsiniz. Bu şartları incelersek, dükkanınız en az 100 metre kare olmalıdır. Konumu uygun olmalı, işlek ve yoğun yerlerde olmalı ve siz çok fazla çaba harcamadan kendi tanıtımını yapmalıdır. Açmak istediğiniz mağazanın ili ve ilçesindeki nüfus miktarına ve burada daha önceden kurulmuş bayilik sayısına göre müşteri potansiyeli göz önüne alınır ve sizin başvurunuz kabul veya reddedilir. Tabi ki firma adaylardan başarılı bir iş deneyimine sahip olmasını da talep eder.

Bayilik Bedeli ve Kar Potansiyeli Nedir?

İlk önce web sitesini ziyaret ederek aydınlatma metnini inceleyiniz ve daha sonra Arçelik bayilik başvurusu aşamasına geçiniz. Sitede ön başvuru formunu doldurmalısınız, bu form doldurulurken doğru ve eksiksiz şekilde doldurulmalıdır. Form kapsamında adres, kişisel bilgiler, referanslar ve öğrenim durumu ile bilgiler istenir. Maliyet ve kar ise değişkendir. Çünkü maliyeti temel olarak mağaza büyüklüğü ve ürün çeşitliliği belirler. Kar ise bölgenin yoğunluğu, dükkanın konumu, ürün çeşitliliği gibi temeller üzerinde şekillenir. Başvuru için FORMU kullanınız.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir