App Store Bedava Para – BekçiAlımı

App Store Bedava Para

App Store bedava para kazanmak dijital ürünleri edinme noktasında en avantajlı yöntemlerin başında gelmektedir. Özellikle pandeminin etkilediği ekonominin sıkıntılara daha uzun bir süre boyunca vatandaşları etkileyecekken bu tarz ufak tefek detaylara masraf yapmamak oldukça mantıklıdır. Elbette devamlı tercih ettiğiniz uygulamalara yönelik harcamalarınızı bütçenizin içerisine katmalısınız fakat anlık ve belki de bir daha hiç kullanmayacağınız bir aplikasyonu sadece indirmek için App Store’a para yüklemek uzun vadede cebinizi negatif etkileyecektir. Haliyle bahsettiğimiz türdeki ihtiyaçlarınızı karşılayacak alternatif işlemleri de bilerek hareket etmelisiniz. Söz gelimi bedava App Store parası dağıtan bir yer gördüğünüzde direkt şifreleri ve kodları alıp hesabınıza eklemeliniz. Çünkü bunlar hem reklam amacıyla müşterilere sunulmakta hem de sınırlı sayıda basıldığından birçok kişi sizden önce davranırsa ücretiz kodukapabilmektedir.

Apple Kimliğine Para Yükleme

Her platformun kendisine özel bir sistemi ve işleyişi vardır. Dolayısıyla ürünlerini tasarladığı andaki farklılığı yine pazarlama noktasında da devreye girer. Yazımızda bahsettiğimiz Apple markasının mağazası da bilindiği üzere App Store’dur ve kendi cihazlarını kullananların dışındakilere ekseriyetle hizmet vermezler. Bu yüzden de kitlesini sevindirecek, memnun edecek kampanyaları düzenlerler. Son dönemlerdeki cazip fırsatları kaçırmak istemeyenler ise hemen Apple kimliğine para yüklemek için harekete geçerek beğendikleri oyunları vesaire oynayabiliyorlar. App Store bakiye yükleme işlemini yerine getirebilmek için öncelikle uygulamayı açıp üst bölmedeki fotoğrafınıza tıklamalısınız. Eğer ki bir fotoğraf yoksa hesabınıza giriş sağlamadığınız anlamına gelir. Daha sonra karşınıza gelecek ekranda Apple kimliğine para ekle ifadesine dokunduğunuzda ne kadar bir bakiyeyi seçtiğiniz sorulacaktır. İleri dediyseniz ilgili ödeme yöntemlerinden süreci tamamlayabilirsiniz.

iPhone Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme (Jailbreaksiz)

Apple’ın en gözde ürünü kuşkusuz iPhone. Akıllı telefonlara bile başlı başına çağ atlatırken ciddi bir iPhone kitlesi oluştu diyebiliriz. Haliyle milyonlarca müşteri de uzun vadede büyükçe bir pazara tekabül etmekte. Gelir seviyesi fark etmeksizin herkesin elinde iPhone görmek mümkün olunca bu cihaza yönelik çözüm araçlarının artışı da beklenen bir durum. Örneğin iPhone’da ücretli uygulamaları parasız indirmek en merak edilen detaylardan birisi. Yine Jailbreaksiz uygulama yükleme de 2021 yılında bolca aratılacaktır. Jailbreak yapmadan yani telefonun garantisini bozmadan uygulama yüklemek istiyorsanız ücretsiz App Store paraları kazanmak ile yola çıkabilirsiniz. Neticede bedava App Store kullanma yöntemlerinden biri olduğundan sadece kodu ilgili kutucuklara girmeniz, oyunları ücretsiz indirme işlemini tamamlayabilmektedir.

App Store Para Kodları Bedava 2021

Yukarıda detaylandırmaya çalıştığımız iTunes çekleri elde edemediyseniz üzülmenize gerek yok. Çünkü takipçilerimizin işine yarayacak ve kendilerine paralı uygulamaları bedava kullanma yolunu açacak para kodları App Store platformu için sunuyoruz. Artık eskisi gibi bir defa deneyeceğiniz aplikasyonlar için dahi ödeme yapma derdinden kurtulacaksınız. Paralar bedava verildiğinden birçok insanın almaya çalışacağını bilmelisiniz. Bu yüzden de geç kalmadan hesabınıza yükleyin.

6MN649WEXLMP
3Y463HAPFA9X
JR7WHYNPNRP6
HAY7LHHW3NFA
9N43H63WFA4T
FJYRHRKLL3XK
X6JRP9J9XFE9
439LA7ELNY9P
HMTWLHYA67YF
Y69RLJAL3XKK
43M63E9KWNET
LJYL476H7XT3
FALFANLTW3JR
76PREMH3KN7M

Yazar: Adem Kaya

"Webmaster olarak başladığım web sektörü içerisinde 2014 yılından bu yana içerik üreticiliği yapmaktayım. İlgilendiğim alanlar arasında finans, ekonomi ve teknoloji bulunmaktadır. Bu alanlarda düzenli araştırmalar, okumalar yaparken çeşitli içerikler de hazırlamaktayım."

11 Soru Cevaplandı

  1. Hepsi bitmiş yeni bir tane gönderebilirmisin

  2. Yeni kod alabilirmiyim

  3. yeni kod alabilirmiyim abi

  4. Yeni kod alabilirmiyim

  5. Kodların hepsi kullanilmis yeni itunes kodu atabilirmisiniz rica etsem

  6. hepsi bitmiş yeni kod atar mısınız rica etsem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir