App Store Bedava Kod – BekçiAlımı

App Store Bedava Kod

Apple cihazları için uygulama, oyun gibi ek ögelerin bulunduğu mağaza AppStore’dur. Bu mağaza kullanıcılar için gereken her şeyi sunmaktadır. Ayrıca AppStore ile elde edebileceğiniz Apple Music, Apple TV+ gibi ek uygulamalar da bulunur ve yine bu uygulamalara medya indirmek için hem kendi mağazalarını hem de AppStore’u kullanabilirsiniz. Apple cihazlar kendi mağazaları dışından gelen apk veya medyaları kabul etmez, ya da düzgün çalıştırmazlar. Bu nedenle bir şey indirmek için yapmanız gereken kendi mağazalarından satın almaktır. Bunun için App store bedava kod kullanabilirsiniz. Bu kodlar hem promosyon hem de hediye kartı kodları olabilir, her ikisi de bakiye verecektir.

App Store Bedava Kod, Swagbucks

Apple kullanıcıları dijital mağazadan alışveriş yaparlarken Android telefonu olanlara göre daha fazla ücretli içerik ile karşı karşıya kalırlar. Bunun temel nedeni de muhtemelen kullanıcıların başka yollar ile içerik elde etmesinin zor olması olabilir. Bu nedenle App store bedava kod ile Apple kullanıcıları bakiye kazanabilir ve daha sonra bu bakiyeler ile uygulama, oyun, müzik, abonelik ücretleri, film gibi birçok içeriği elde eder. Bunun için kullanabileceğiniz yollardan bir tanesi de Swagbucks adlı uygulamadır. Bu uygulamada size verilen anket, video izleme, müzik dinleme ve yorumlama gibi görevleri tamamlayarak Appstore için hediye kodları alabilirsiniz.

App Store Bedava Kod Hediye Kartları

Appstore hediye kartları temelde arkadaşlarınıza veya ailenize almak isteyeceğiniz bir bakiye kartıdır. Bu kartlar ilk başlarda sadece online mağazalarda ve Apple mağazalarında satılmaya başlandı. Ancak sonraki dönemde hızla yaygınlaştı ve büyük bir talep gördü. Bu nedenle de birçok mağaza, kitapçı ya da markette bu kartlar satılmaya başlandı. Appstore bedava kod ise bu hediye kartları üzerinde bulunan kodlar oluyor. Bu kartların kodları internet bağlantısı üzerinden jeneratörler ile oluşturulabiliyor. Tabi ki bunun için belirli bir düzeyde bilgi sahibi olmanız lazım. O nedenle kodları kullanmayı deneyebilirsiniz.

W8FI5-WRXXE-PFGFP
NYCHE-8HB8D-YF4EP
KWVG7-ZNPGE-Q4ZXY
RRLZC-QF5W0-62EH2
WKBKH-CMNW6-3DRXE
TZR5D-NITW4-I6XMX
4BXAJ-8D745-5RRCN
HJAY0-5GEFI-6QM5F
B25IR-6FI0F-37BCX
GMEDE-AF68N-3Z7R3
FIHPR-ZQAVZ-FLX0M
2DGR6-9F4XE-2DFI7
P25WG-L8XHB-WVPAQ
DHT8B-PDFX7-TA3AA
XKFHY-7K5RC-IGEJG

Apple cihazlar için App Store dışında bir yolla uygulama indirme şansım var mı?

Maalesef, Apple cihazlar Android gibi değildir. Android cihazlar birçok markada olduğu için aralarında geçirgenlik vardır ve bu cihaza dışarıdan yükleme yapmak zor olmaz. Ancak Apple cihazlar genelde dışarıdan bir şey alamaz ya da kendi aralarında alır. Bu nedenle AppStore kullanmak zorunda kalırsınız.

ITunes hediye kartı ya da App Store bakiye kodlarını abonelikler için kullanabilir miyim?

Bildiğiniz gibi Apple firmasının cihazlarına yönelik TV+, Music veya Movie gibi birçok içerik sunduğu platformları var. Bu platformlara üyelik ve daha sonra abonelik ödemesi yapmak için App Store bakiyesini kullanamazsınız. Ancak iTunes hediye kartlarını abonelik için kullanabilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir