App Store Bedava Hesap – BekçiAlımı

App Store Bedava Hesap

App Store, Iphone ya da Ipad farketmeden tüm Apple cihazlarda yer alan bir dijital mağazadır. Bu mağaza aracılığıyla cihazınız için gereken uygulamalara elde edebilirsiniz, ayrıca buradan birçok medya içeriğini elde edebilirsiniz. Apple diğer firmaların cihazları ve işletim sistemleri ile entegre olmayı tercih etmeyen bir politika izliyor. Apple politikasına göre kullanıcılar için kendilerine özel bir kullanım alanı oluşturuluyor. Bu mağazada genelde içerikler ücretli oluyor özellikle medya içerikleri olan kitap, müzik, film gibi içerikler ücretli oluyor. Bu içerikleri almak için bir App Store hesabınız olması lazım ve bu hesap kredi kartı bilgisiyle açılıyor. Ancak biz size App Store bedava hesap açma yolunu anlatmaya çalışacağız.

App Store Bedava Hesap Açma 2021

App Store, tüm Apple cihazlar için gerekli olan uygulama, oyun gibi birçok içeriğin indirilmesinden, kitap, dergi, film, müzik gibi içeriklere kadar hepsinin elde edilmesi için kullanılır. Bu mağaza Apple kullanıcıları için çok önemlidir, çünkü Android cihazlar için dışarıdan bir dosya veya veri girişi kolay sağlanırken Apple cihazlarda bu kolay değildir. Bu nedenle de genellikle her şeyi uygulama üzerinden elde etmeniz gerekir.

App Store hesap açma işlemi genelde kredi kartı bilginizi girmenizi talep eder ancak başka bir yol da vardır. Öncelikle mağazaya girmelisiniz, ancak kayıtlı bir hesabınız olmamalıdır. Mağazayı açın ve kendi ülkenizi seçin daha sonra ücretsiz bir uygulama seçerek indirmeye tıklayınız. Daha sonra bir hesap sayfası açılacak burada istenen bilgileri giriniz, daha sonra karşınıza çıkan ekranda size kart ve “none” seçeneği sunacak. None seçeneğini seçerek devam edin, bu şekilde bedava hesap açma işleminizi tamamlarsınız.

App Store Bedava Hesap, ITunes Üyeliği

App Store Bedava Hesap

App Store bedava hesap ile birçok uygulama ve oyunu ücretsiz olarak elde edebilirsiniz. Merak edilen bir başka konu ise ücretsiz veya indirimli Apple Music üyeliği almaktır. Apple Music’e ücretsiz bir şekilde abone olmak için kullanabileceğiniz birkaç yol vardır. Apple Music güncel fiyatları bireysel paket 13,99 TL, Aile paketi ise 20,99 TL’dir. Apple Music ücretsiz abonelik için en kolay yol 3 ay için sağlanan deneme paketini kullanmaktır. Ayrıca, bazı telekomünikasyon şirketleri yüksek fiyatlı ya da sınırsız tarifeleri için Apple Music aboneliğini hiçbir ücret talep etmekten vermektedir. Apple öğrenciler ve eğitimciler için fiyatları 9,99 TL’ye kadar indirmektedir. Bunların dışında, çevrimiçi günlük aktiviteler yaparak ücretsiz iTunes hediye kartları almak için Swagbucks’ı kullanabilirsiniz.

ITunes ve App Store hediye kartıyla neler alabilirim?

Hediye kartlarından elde ettiğiniz bu krediyi App Store, İTunes Store, Apple TV uygulaması ya da Apple Books’tan alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Ya da krediyi iCloud saklama alanınızı yükseltmek için kullanabilir veya Apple Music, Apple Arcade, Apple TV+, Apple TV kanalları, Apple News ve diğer uygulama içerikleri gibi abonelikler için kullanabilirsiniz.

Bedava hesap açmak ve kredi elde etmek için nasıl yollar izleyebilirim?

Normalde hesabı açmak için sizden bir kredi kartı kullanmanızı isterler. Daha sonra bu kredi kartı üzerinden ödeme yapmanız gereken indirmelerin ücretini tahsil ederler. Ancak kredi kartsız da hesap açılabilmektedir ve bakiye için de hediye uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Sitemizin bedava hesaplar kategorisi ilginizi çekebilir.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir