Altınbaş Bayilik Başvurusu – BekçiAlımı

Altınbaş Bayilik Başvurusu

Altınbaş bayilik başvurusu yapmak isteyen bayi adaylarının, bu değerli mücevherat markasının üstlendiği misyonu ve gelecek vizyonunu iyi kavraması gerekmektedir. Bunu yapabilmek için şirketin kuruluş aşamasını ve hangi boşlukları doldurduğunu bilmek gerekir. Çünkü Altınbaş Kuyumculuk, mücevherat sektörüne getirdiği yenilikler ile Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ve dünya üzerinde bulunan 500 mağazada istikrarlı bir biçimde büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.  Altınbaş Kuyumculuk, 1975 yılında Gaziantep’te Altınbaş ailesi tarafından kurulmuştur. Şirketin kuruluş aşamasından günümüze kadar geçen sürede çalışma sistemini sürekli güncel tuttuğu ve en yeni trendler ile süslediği bilinmektedir. Altınbaş Kuyumculuk, mücevherat sektöründe lider markalardandır. Şirketin çalışma alanlarını genel olarak altın takı, pırlantalı mücevher ve mücevher tasarımı oluşturmaktadır. Altınbaş Kuyumculuk’un onlarca yıllık süreçte gelişen marka kimliği dünya ile entegre olmuş ve bu kimlik konsept mağazalar ile mükemmel ürünler ve hizmetler sunmuştur.

Altınbaş Bayilik Başvurusu Sistemi

Altınbaş bayilik başvurusuyapmak isteyen işletmeci adayları, 4 farklı konsepti içeren bayilik sistemi ile karşılaşmaktadır. Şirketin birçok ödül aldığı bilinmektedir. Buna rağmen müşteri odaklı vizyonuna göre Altınbaş için en önemli şey, sürekli olarak müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmak ve müşteri sadakatini korumaktır. 4 farklı konseptin içeriği hakkında daha fazla bilgi almak için bayilik başvurusunu yapmanız gerekmektedir. Başvuru için önemli kriterler mağaza lokasyonu ve yatırım planlamasıdır. Bu kriterlerin uygun görülmesi halinde Franchise şartları müzakere edilecektir.

Bayilik Başvuru Formu

Altınbaş bayilik başvurusu formunda şu bilgiler yer almaktadır:

  • Ad-Soyad, T.C. Kimlik No
  • Doğum tarihi, doğum yeri, ülke, öğrenim durumu vb. kişisel biyografik bilgiler
  • Ev adresi, cep telefonu numarası ve mail adresi
  • Vergi bilgileri
  • Varsa şirket ortağı bilgileri
  • Finansal (Mali) durum ile ilgili spesifik bilgiler
  • Referanslarınız
  • Yatırım planı yapılan lokasyon
  • Yatırım planı için ayrılabilen bütçe

Bayilik Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin tıklayınız.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir