Albaraka Direk Bağlanma – BekçiAlımı

Albaraka Direk Bağlanma

Dünyanın en iyi katılım bankası olma vizyonu ile hareket eden AlbarakaTürk faizsiz bankacılık alanında bir öncüdür. Çok fazla istenen AlbarakaTürk müşteri hizmetleri direk bağlanma yazısını sizler için kaleme aldık. AlbarakaTürk faizsiz bankacılık prensiplerine bağlı kalarak kurumsal normlara ve bankacılık ahlakına uygun hareket eder. Bu kurumsal normları işbirliği, odaklanma, samimiyet, güvenirlilik ve sosyal sorumluluk beşgeninde anlatan AlbarakaTürk, başarılarının kaynağı olarak müşterilerinin, çalışanlarının ve hissedarlarının ortak faydayı paylaşmasını göstermektedir. Dolayısıyla AlbarakaTürk, kazanımlarını paylaşmaya, uzun süren ve güçlü işbirlikleri oluşturmaya ve çalışanlarının yetkinliklerini geliştirmeye önem vermektedir.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Güler yüzlü hizmet anlayışından teknolojik altyapıya kadar müşterinin memnuniyetini düşünen banka, bankacılık ahlakının korunmasının bir güvenirlik şartı olduğuna inanmaktadır. Siz de AlbarakaTürk müşteri hizmetleri numarasına direk bağlanma yollarını arıyorsanız sırasıyla;

  • 444 5 666’yı arayın.
  • 0 tuşuna basın.

Veya

  • 0850 222 5 556’yı arayın.
  • 0 tuşuna basın. Böylece AlbarakaTürk’ün güler yüzlü ve samimi çalışanlarıyla hızlı bir şekilde görüşme yapabilirsiniz.
[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir