AKSA Elektrik Bayilik Başvurusu – BekçiAlımı

AKSA Elektrik Bayilik Başvurusu

AKSA Elektrik Satış A.Ş., Kazancı Holding iştiraklerinden biridir. 2004 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı lisans aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti genelinde son kullanıcılara indirimli elektrik satışı yapmaya başlamıştır. Elektrik sektörünün bilinen markalarından olan şirket, piyasada oldukça etkindir. Eğer siz de kazançlı bir yatırım yapmak istiyorsanız elektrik sektöründe uzun yıllar deneyim sahibi olan AKSA Elektrik bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

AKSA Elektrik Bayilik Başvurusu Şartları

Kazancı Holding’in iştiraklerinden olan AKSA Elektrik A.Ş., enerji sektöründe yapılan ikili anlaşmalara izin verilmesi ile serbest tüketici limitinin düşmesiyle birlikte elektrik satış çalışmalarına hız vermiştir. Enerji sektöründeki lider firmalardan olan Aksa Elektrik A.Ş.’nin 100’den fazla bayisi vardır. Bu sayıyı daha arttırmak isteyen şirket yetkilileri, gücünü arttıracak yeni iş ortaklıkları kurmak istemektedir. Şirketin bayileri reklam giderlerine herhangi bir katılım ücreti ödememektedir. Dolayısıyla reklam gelirlerinden de bir pay alamazlar. AKSA Elektrik A.Ş.’ye yapılan yatırımlar ortalama 6 ay en geç 1 yıl içinde geri dönüş sağlamaktadır. Bayi başvurusu yapıp bayiliği onaylanan kişilere eğitim desteği, proje desteği ve el kitabı desteği verilmektedir. Bayilik başvurusu için istenilen gerekli sermaye ve isim hakkı bedeli yıldan yıla değişmektedir. Her yıl en güncel bilgiyi yetkililere danışarak öğrenebilirsiniz.

Bayilik Başvuru Formu

Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük enerji şirketlerinden birinin parçası olmak, şirketin müşteri potansiyelini karşılayacak hizmetler sunmak ve bu hizmetler karşılığında güzel bir kazanç elde etmek istiyorsanız aşağıdaki bilgilerin yer aldığı formu doldurmanız gerekecektir.

  • Adınız/Soyadınız
  • Faaliyet Gösterilen İş Alanı
  • Cep Telefonu Numaranız
  • İl
  • İlçe
  • Firma Ünvanı
  • Doğrum Tarihiniz
  • E-posta Adresiniz
  • Mesajınız

Bayilik başvurunuzun yeterince iyi olmasını istiyorsanız bayilik başvuru formu eksiksiz doldurulmalıdır. Ayrıca mesajınızda neden başvurduğunuzu detaylı bir şekilde anlatmalısınız.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir