Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma – BekçiAlımı

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye’yi geleceğe taşıyan öncü banka olma vizyonuyla yola çıkan Akbank güvenirlilik temelinde kurulduğu günden bu yana yenilikçi finansal çözümler üreterek tüm paydaşlar için yüksek ve kalıcı değer yaratmaya gayret etmektedir. Ülkemizin ilk özel bankalarından olan ve günümüz Türkiye Cumhuriyeti banka sektörü içerisinde çok büyük bir paya sahip olan Akbank sunduğu profesyonel hizmet ve deneyimli personeliyle büyümeye devam etmektedir. Müşteri temsilcisine hemen ulaşıp işlem yapmak için Akbank 7 gün 24 saat çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Diğer tüm bankalar gibi Akbank da gelişen teknolojiye ayak uydurmuş ve internetin gelişimine paralel olarak mobil ve internet şubeleri desteğini açmıştır. Ancak müşteriler Akbank bankacılık işlemleri mobil ve internet şubesi online sırasında yaşanan yoğunluktan yakınmakta ve Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanma eylemini nasıl gerçekleştireceklerini araştırmaktadırlar.

Akbank Müşteri Hizmetleri

Bunun için yapmanız gereken işlemler çok basittir. Akbank müşteri hizmetleri için kullanılan 444 25 25 telefon numarasını arayın. Telesekreterin konuşmaya başladığını duyduktan sonra sırasıyla

  • 4 tuşuna basın
  • 2 tuşuna basın
  • 0 tuşuna basın
  • 0 tuşuna tıklayın.

Bu işlemi yaptıktan sonra Akbank müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir