Aidatsız Kredi Kartları Hangileri? – BekçiAlımı
Aidatsız Kredi Kartları Hangileri
Aidatsız Kredi Kartları Hangileri

Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?

Kredi kartı aidatı ödemek istemiyorum diyorsanız bankaların çıkarmış oldukları aidatsız kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Kart aidatı olmayan kredi kartları kullanarak yıllık kart ücretini ödemenize gerek kalmaz. Peki, aidatsız kredi kartları hangileri? İşte detaylar…

 

Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?
Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?

En iyi aidatsız kredi kartları hangileri?

Bankacılık düzenleme ve denetleme kurumunun çıkardığı yasaya göre , bankaların müşterilerine aidatsız kredi kartı sunmaları gerekmektedir. Sizde aidatsız kredi kartı almak istiyorsanız ve bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamını okumalısınız. Yıllık kart ücreti olmayan bankalar ve kredi kartları yazımızda.

Akbank / Axess Free

Free kart ile yaptığınız alışverişlerde cip para kazanıyorsunuz. Ayrıca taksitli alışveriş yapabilir, peşin alışverişlerde taksit erteleme isteğinde bulunabilirsiniz. Nakit ihtiyacınız olursa Axess Free kart ile hızlı para, taksitli avans yada SMS para kullanılabilmektedir. Free Kart’ın dikkat çeken bir uygulaması da Free Bütçe. Bu uygulamada harcamalarınızı takip edebiliyorsunuz. Belirlemiş olduğunuz limite ulaştığınızda size bilgilendirici mesaj gönderilmektedir.

Garanti Bankası / Bonus Flexi

Garanti Bankası’nın çıkarmış olduğu aidatsız kredi kartı da Bonus Flexi karttır. Bonus Flexi kart ile yapmış olduğunuz harcamanın ödemesini bir sonraki aya erteleyebiliyorsunuz. Ayrıca yapmış olduğunuz harcamalara göre değişen ekstra bonus kazanma imkanı sunulmaktadır.

İş Bankası Maximum Kart

İş bankası aidatsız Maximum kredi kartını müşterilerine sunmaktadır. Bu kredi kartı ile Maximum üye iş yerlerinden alışveriş yapıldığında MaxiPuan kazanılmaktadır. Tek ödeme ile alışveriş yaptıktan sonra isterseniz bu ödemeyi taksitlendirebilirsiniz ya da ödemelerinizi erteleyebilirsiniz. Maximum Kart ile Bankamatiklerden vadesiz hesaplarınızı kullanabilir ve bireysel bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz.

TEB Sade Kart

TEB Sade kart sadece peşin ödeme yapabileceğiniz bir karttır. Hesabınızda para varsa harcamanız oradan düşmekte, hesapta para yoksa kartınızı kullanamamaktasınız. TEB Sade kart peşin  harcama yaparsanız faiz karşılığında harcamayı taksitlendirebilirsiniz. Yapılan harcamayı 3-6-9-12 taksit olarak ödeyebilirsiniz. Diğer bir seçenekte yapılan harcamayı 30-60-90 gün öteleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası / World Eko Kart

World Eko Kart ile World üye işyerlerinde sunulan taksit imkanlarından yararlanabilir ve Worldpuan kazanabilirsiniz. Biriken Worldpuanları üye işyerlerinde  alışveriş yaparak kullanabilir veya Turkcell TL/dakika alabilirsiniz.

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com kredi katı aidatı almamakta ve ayrıca bu parayı size ödemektedir. Enpara.com Kredi Kartı’nı düzenli olarak kullanırsanız 2 yıl kart aidatı alabilirsiniz. Enpara.com Kredi Kartı ile QNB Finansbank anlaşmalı üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Fakat üye işyerlerindeki  CardFinans’a özel artı taksit ve kampanyalardan yararlanılmamaktadır.

Böylece aidatsız kredi kartları hangileri sorusuna detaylı bir şekilde değinmiş olduk. Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.

İlginizi çekebilir: Neden Vergi Vermeliyiz?

Yazar: Berat Mert SÖNMEZOĞLU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir