Afye Bitkisel Ürünleri İle Daha Sağlıklı Formüller – BekçiAlımı

Afye Bitkisel Ürünleri İle Daha Sağlıklı Formüller

Bitkisel ürünler kullanmak pek çok kişinin daha sağlıklı olmak için kullandıkları yöntemlerden biridir. Deva Destek LTD Şirketi tarafından üretilen ürünlerden biri olan Afye ürünleri de firmamız tarafından piyasaya sunulan hem geleneksel tıbba hem de modern fitoterapi bilimine dayalı olan bir üründür. Söz konusu ürün pek çok kişi için bitkisel formüller sunmaktadır. Hem ambalaj kalitesi hem de kapsül kalitesi bakımından son derece kaliteli bir sağlık ürünlerinden biri olan Afye ürünleri dünyaca kabul edilmiş kaynaklardan temin edilmektedir.

Sağlık ürünleri konusunda hassas olan ve özellikle bitkisel olan ürünleri tercih eden kişilerin temel tercihi durumundaki Afye ürünleri birbirinden farklı özellikler göstermektedir. Afye Omega 3 120 kapsüllük olan bir üründür. İçeriğinde Omega 3 ve DHA bulunmaktadır. 300 mg Omega 3 bulunurken 200 miligram DHA bulunduran söz konusu ürün aynı zamanda açık derin denizlerden çıkarılan balıklardan üretilmiştir. Söz konusu ürün 1-3 yaş arasında olan çocuklarda 1 kapsül, 4-8 yaş arasında olan çocuklarda 1,5 kapsül, 9-12 yaş arasında olan çocuklarda 2 kapsül olarak tüketilmektedir. Yetişkinlerin ise 3X1 kapsül tüketmeleri önerilmektedir. Oda sıcaklığında muhafaza edilmesi gereken ilaçlar sağlık ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Aynı zamanda eczacıların da kendi raflarına yerleştirdikleri pek çok ürüne göre daha fazla etkili ürünlerdir. Söz konusu sağlık ürünlerinden bazıları Propolis, Çörek otu, Afye Senna, Panax Ginseng, Afye Pek, Afye Optima , Ekinezya, Hawthorn, Pronezya, Enginar özü gibi ürünlerdir. Bu ürünlerin yanında günlük ve üzüm çekirdeği ekstresi gibi ürünler de beğenilen Afye ürünleri arasında bulunmaktadır.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir