Acun Tablet ve Bilgisayar Başvurusu Yardımı

Acunmedya, TV 8 ekranların ünlü yapımcı ve TV sahibi Acun ILICALI Bey’in katılımı ile çocuklara bilgisayar ve tablet yardım kampanyası düzenlendi. Bilindiği üzere ülkemizde 2020-2021 eğitim öğretim yılında EBA sistemi, uzaktan eğitim, zoom ile ders anlatımı ve öğretmenlerle bilgisayar-telefon üzerinden ders işlenmesi şeklinde bir karma sistem uygulanacak. Bu süreçte bilgisayar ve tableti olmayan milyonlarca öğrencinin mevcut olduğu ülkemizde büyük sorunlar yaşanıyor. Çocuklar eğitim için bilgisayar ve tablet sahibi olmak istiyorlar. Acunn Medya ve Sahibi Acun ILICALI, zor durumda olan bu insanlarımıza yardım ve destek için büyük bir kampanya ve yardım seferberliği başlattı.

Milyonlarca tablet, masaüstü ve dizüstü bilgisayar, EBA çalışmaları ve eğitim amacıyla ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak. Bu dağıtımdan yararlanmak ve yardım başvurusunda isteyenler ise arayışa girdiler. Tablet ve bilgisayar talep etmeniz için herhangi bir başvuru formu bulunmuyor. Bu yardımlar Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri aracılığı ile ihtiyaç sahiplerinin belirlenip ziyaret edilmesi ile yapılacaktır.

Eğer ihtiyacınız varsa sınıf öğretmeniniz ve okul idareniz aracılığı ile başvuruda bulunup size gerekli mercilerin ulaşmasını talep etmeniz gerekmektedir. Evinize yapılacak ziyaret ve durum tespiti sonrası tablet ve bilgisayar desteğiniz yapılacaktır.

MUTLAKA OKU
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu

Cihazınızda internet yok...