3D Secure Kapatma Ininal – BekçiAlımı

3D Secure Kapatma Ininal

Ininal Kart, her yerde geçerli olan ve içine yüklediğiniz kadar harcama yapabildiğiniz çipli ve temassız seçenekleri bulunan hızlı alışveriş kartıdır. Kartın içerisine yükleyebildiğiniz kadar harcama yapabilmeniz nedeniyle borçlanmanın önüne geçilmiştir. ‘‘ininal Cüzdan’’ uygulaması ile birlikte karta ihtiyaç duymadan güncel bakiyenizi ve yaptığınız işlemleri görüntüleyebiliyorsunuz. Ininal kart ile birlikte oyun e-pinleri alabilir ve faturaları tek tuşla ödeyebilirsiniz. Ininal Kart, kendisini ortaya çıkaran şartlar gereği güvenlikli bir yapıda çalışmaktadır. Kartın sahip olduğu güvenlik önlemlerinden vazgeçmeniz mümkün değildir. Dolayısıyla 3D Secure Kapatma ininal işlemini uygulamak isteyen kişilerin yapabileceği herhangi bir şey yoktur.

3D Secure Kapatma Ininal ve Kartın Aktif Olmaması

ininal 3D Secure güvenlik sistemi ile birlikte ödeme yapmak zorundasınız. Kartı aldığınız zaman 3D Secure sistemi otomatik olarak açık olacaktır. Bazı durumlarda kartın aktif olmaması durumu söz konusudur. Böyle durumlarda yapmanız gereken şey ininal Cüzdan’a kendi kartınızı kaydetmenizdir. Kart aktifleştirme kodu girildikten sonra karta para yüklediğiniz zaman kart aktifleşecektir. Para yüklenmeyen kartlar aktif hale gelememektedir.

Ininal Kart Kişiselleştirme

ininal Kart ile web siteler üzerinden alışveriş yapmak, 3D Secure işlem yapmak, kart üst limitini 750 TL’ye çıkarabilmek ve kartınıza sürekli yükleme yapabilmek için kartınızı kişiselleştirmeniz gerekmektedir. Kart kişiselleştirme işlemleri www.ininal.com adresinden veya Android ile iOS işletim sistemlerini kullanan telefonlarınıza yükleyebileceğiniz ininal Cüzdan uygulamasından yapılmaktadır. ininal Kart kullanan kişilerin internette güvenli bir biçimde alışveriş yapabilmesi için 3D Secure güvenlik sistemini kapatabilmesi mümkün değildir.

3D Secure kapalı olduğu zaman kart etkisiz hale gelecektir ve alışverişleriniz onaylanmayacaktır. 3D Secure mağazalara, işlemi yapan kişinin kredi veya banka kartının gerçek sahibi olduğundan emin olma imkanını vererek herkes için çok daha güvenli bir alışveriş deneyimi sağlamaktadır. Böylece internet üzerinden yapılan ticari işlemler kişiye özel hale getiriliyor. Bu nedenle 3D Secure kapatma ininal imkanınız olsa bile kapamamanız önerilmektedir. Örneğin herhangi bir çalıntı durumunda satıcıya ve bankaya ilgili ürünü sizin almadığınızı anlatmak çok zor olacaktır. 3D Secure güvenlik sistemi olduğu sürece böyle bir şeye gerek kalmaz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir Soru

  1. kardeşim 1 sayfa yazı yazmışsın kısaca 3d secure kapatılmıyor yaz yeter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir