2019 PAEM Çalışma Takvimi

Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) 2018-2019 yılı 4. dönem lisans mezunu komiser yardımcısı adayı öğrencilerin eğitimi 14 Ocak 2018 tarihinde başladı.  Komiser yardımcısı olarak Polis teşkilatına girmek isteyen amir adayı lisans mezunları, 2019 PAEM 5. dönem için de çalışmaya devam ediyorlar. Bu makalemizde, 2018-2019 PAEM çalışma takvimini sizlerle paylaşacağız.

2019 yılı KPSS sınavına girip 5. dönem PAEM okumak isteyen adayların gözü, Polis Akademisi’ndeydi. 2019 PAEM, 2019 KPSS sonrası mı olacak önce mi olacak derken adaylara açıklayıcı bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz. İşte şu an eğitim gören komiser yardımcılarının eğitim takvimi:

Takvimden görüldüğü üzere bu sene mezuniyetler 2019 Aralık ayını  bulacak. 2019 PAEM alımlarının, KPSS sonrası olacağını, yani Aralık ayına sarkacağını söyleyebiliriz. Bu sayede yeni mezunlar ve puanı olmayanlar da sürece dahil olabileceklerdir.

Konu hakkında sorularınızı ve düşünceleriniz yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Polis adayları; Polis olup olmayacağınızı belirleyecek olan sözlü sınavdır. Birçok aday sözlüden düşük not alıp elenir. Sözlü mülakata mutlaka çalışmalısınız. Aşağıdaki uygulamalar bunun için. 2019'de alınacak 15 BİN PMYO ve POMEM polis öğrencisi arasında siz de yer alın. Üstelik polislik sınavları zamanında, sürekli güncellenen içeriklerle rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Binlerce polis adayını mesleğe kazandırdığımız için iddialıyız. İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN
Bu makale ile alakalı toplam soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.

SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
Bildir