2019 Bekçilik Sınav Sonuçları Açıklandı
sonuc 2019 bekci 1

2019 Bekçilik Sınav Sonuçları Açıklandı

Çarşı ve mahalle bekçisi adaylarının aylardır bekledikleri bekçilik sınavları sonucu açıklandı. Polis Akademisi, yaptığı duyuru ile asil ve yedek kazanan listelerle kazanamayanların belirtildiği sınav sonuçlarını açıkladı.

Asıl adayların atama için gerekli olan belgelerle birlikte (gerekli belgeler planlama yapılan İl Emniyet Müdürlüklerinden temin edilecektir) ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) iş günü içinde planlandığı İl Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. Yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak belirlenen adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Yedek olarak belirlenen adaylar planlama yapılması halinde planlandığı ildeki Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından sırası ile çağrılacaktır.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
74 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan
Ramazan

Kazanan var mı acaba?

rıza
rıza
Cevaplandı:   Ramazan

sonuç bulunamadı ibaresi herkeste mi var yoksa kazanamayanlarda mı

Ali
Ali
Cevaplandı:   Ramazan

Kimseden kazandığını duymadım ilginç devlet güzel bir güven verdi. 3 Üniversite bitirdim demek ki aldıkları yüksek lisans felan bitirdi.:) Sadece şunu söylemek istiyorum dediklerine katılıyorum. Başvuracak arkadaşlar sadece şansına güvenip başvursun yoksa vakit kaybıdır. Googlede aratınca alımların kimlerin elinde olduğu çıkıyor 🙂

Muhammet
Muhammet
Cevaplandı:   Ramazan

Var elazığ 44.asıl

Bekci
Bekci

Admin yeni alimlar nezaman olacak gene mart donemi diolar bide yas esnetilecek 31 yas 32den gun almamis olmak gerekiyomus dogrumu

Bekci
Bekci
Cevaplandı:   Utku DEMİR

Peki yas esnetilmesi hakkinda sence olurmu mesela askerlik sarti talep edildi kaldirildi. Yas sinirindada olabilirmi acaba dusuncelerini ogrenmek isterim.

Yasin
Yasin

Kayseri den qirdim mulakat ne durumda allah bilir neye qöre alıyolar kimse bilmiyor mulakat puanlarıyla birlikte açıklanmalı seffaflık hiç yok kacıncı sıradayız mulakatta neler eksikti hanqi durumlardan dolayı eksik puan verildi neye qöre insanlar seciliyor belli deqil şunu dicem sonuç olarak bu ülkede kesinlikle adalet yok!

Irem
Irem

Istanbulda 1000 uzerinde asıl kazanan var mi

YUSUF
YUSUF

Ankara 150. yedeğim ufakta olsa umut varmı admin kardeş geçen yıllar felan nasıl oldu yedek olayı kaça kadar gidiyor

***bekçi adayı***
***bekçi adayı***
Cevaplandı:   YUSUF

Puanların kaçtı kardeşim bende Ankara dan katıldım

Fatih
Fatih

İst kartaldan kazanan warmi 747. Asıl

Muro
Muro

Admin mrb kardesim kazandi asil 15. Sira sirada ne var ne yapmasi gerekiyor islemler ne kadar surer

Muro
Muro

Tekrar sorusturma mi var

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...