2018 PMYO İnternet Ön Başvuru Tarihi Uzatıldı

Polis Akademisi bünyesindeki Polis Meslek Yüksekokulları (PMYO) 2018 internet ön başvurusu dün sona erdi.  2018 PMYO başvuru kılavuzunda 100 YL yatırarak başvuru yapmak için verilen tarih aralığı 13-26 Ağustos 2018 şeklinde açıklanmıştı.

Polis Akademisi (PA) 27 Ağustos (Bugün) yaptığı duyuru ile PMYO 2018 kaydı için internet üzerinden yapılacak olan ön başvuru tarihlerini uzattığını açıkladı. 2018 PMYO polis alımı için e-devlet bilgileri ile ön başvuru yapmak için son tarih 31 Ağustos 2018  saat 23.00 olarak düzenlendi.

Polis adaylarının PMYO sınavlarına girmek için 31 Ağustos 2018 tarihine kadar 100 TL sınav ücretini yatırıp, e-devlet bilgileri ile Polis Akademisi sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor. Bu tarihe kadar para yatırmayan ya da para yatırıp ön başvuru yapmayan adaylar 2018 yılı PMYO sınavlarına giremeyecekler.

Akademi yaptığı duyuruda, başvuruların yoğun olması ve Kurban Bayramı tatili sebebiyle böyle bir uzatmaya gittiğini açıkladı. PMYO okumak isteyen tüm polis adaylarına duyurulur.

Polis adayları; Polis olup olmayacağınızı belirleyecek olan sözlü sınavdır. Birçok aday sözlüden düşük not alıp elenir. Sözlü mülakata mutlaka çalışmalısınız. Aşağıdaki uygulamalar bunun için. 2019'de alınacak 15 BİN PMYO ve POMEM polis öğrencisi arasında siz de yer alın. Üstelik polislik sınavları zamanında, sürekli güncellenen içeriklerle rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Binlerce polis adayını mesleğe kazandırdığımız için iddialıyız.İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN
Bu makale ile alakalı toplam soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.

SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
Bildir