2018 PAEM Çalışma Takvimi

Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) 2017-2018 yılı 3. dönem lisans mezunu komiser yardımcısı adayı öğrencilerin eğitimi 1 Kasım 2017 tarihinde başladı. Adaylar bu tarihte 10 günlük intibak eğitine başladılar. Komiser yardımcısı olarak Polis teşkilatına girmek isteyen amir adayı lisans mezunları, 2018 PAEM 4. dönem için de çalışmaya devam ediyorlar. Bu makalemizde, 2017-2018 PAEM çalışma takvimini sizlerle paylaşacağız.

2018 yılı KPSS sınavına girip 4. dönem PAEM okumak isteyen adayların gözü, Polis Akademisi’ndeydi. 2018 PAEM 2018 KPSS sonrası mı olacak önce mi olacak derken adaylara açıklayıcı bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz. İşte şu an eğitim gören komiser yardımcılarının eğitim takvimi:

Takvimden görüldüğü üzere bu sene mezuniyetler 12 Ağustos 2018 tarihini bulacak. KPSS 2018 de bu ayda yapılacağına göre 2018 PAEM alımlarının, KPSS sonrası olacağını, yani Eylül-Ekim ayına sarkacağını söyleyebiliriz.

Bu sayede yeni mezunlar ve puanı olmayanlar da sürece dahil olabileceklerdir.

Konu hakkında sorularınızı ve düşünceleriniz yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Polis adayları; Polis olup olmayacağınızı belirleyecek olan sözlü sınavdır. Birçok aday sözlüden düşük not alıp elenir. Sözlü mülakata mutlaka çalışmalısınız. Aşağıdaki uygulamalar bunun için. 2019'de alınacak 15 BİN PMYO ve POMEM polis öğrencisi arasında siz de yer alın. Üstelik polislik sınavları zamanında, sürekli güncellenen içeriklerle rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Binlerce polis adayını mesleğe kazandırdığımız için iddialıyız.İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN
Bu makale ile alakalı toplam soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.

SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
Bildir