10 Haneli Pepsi Kodu- Bedava – BekçiAlımı

10 Haneli Pepsi Kodu- Bedava

10 haneli Pepsi kodu; hepsi kutularında yer alan açma halkasının arka tarafındaki 10 haneli kodlardır. Bu kodlar sayesinde çok sayıda farklı oyundan hediye kazanabilir ve çip para gibi hediyeler sayesinde oyunları kesintisiz olarak sürdürebilirsiniz.

Güncel olarak sunulan Pepsi kodları genelde 10 haneli ya da 8 haneli olarak piyasaya sunulmaktadır. Bu kot çeşitleri arasındaki fark temelde şu şekildedir:  8 haneli Pepsi kodları genel olarak Facebook uygulaması üzerinden oynanan tavla, batak ve Okey gibi oynanan oyunlar için geçerli olacak şekilde üretilmiştir. 10 haneli olarak sunulan Pepsi kodları ise genelde PUBG mobil oyunlarında kullanılmak üzere oluşturulmuştur.

Bedava Pepsi Kodları

 1. 5y5QRubQ3R
 2. PoG3quypGM
 3. SVnhAFaxuU
 4. AFgq4PrePF
 5. NezYNH8zun
 6. tmXmZcxEhC
 7. o7moShLAEk
 8. pjuWca4QbM
 9. 9jwMmqQVgE
 10. UsvFStA2ni
 11. yiaZZvYe9c
 12. PtcD3CYx7b
 13. bMhJp5PbWF
10 Haneli Pepsi Kodu- Bedava
10 Haneli Pepsi Kodu- Bedava

Pepsi Kod Üretici 10 Haneli

Pepsi kod üretici 10 haneli gibi aramalar nasıl kukla araştırılan konu dahilinde normal olarak geçen kodlar 8 haneli olurken; maksimum kodlar 10 haneli olarak belirlenmiştir. Peki Pepsi kodu temelde nedir ve nasıl kullanılır? Öncelikle Pepsi kodlarını farklı oyunlardan çip para kazanımı sağlayan bir uygulama olduğunu söylemek mümkün. Bunun yanı sıra çeşitli kodlar aracılığıyla; Kafa Topu, Çanak Okey, 101 Plus ve Zula gibi yoğun olarak takip edilen oyunlar için yaklaşık olarak 25 çip para kazanma şansı mevcut oluyor.

Sözü edilen oyunlar ülkemizde ve dünyada yoğun olarak oynanan güncel oyunlar arasında yer almaktadır. Oyun piyasası internet dünyasının genişlemesi ve evlerimize girmesiyle daha da genel bir şekilde kullanılır hale gelmiştir. Farklı pek çok oyunda oyuna ait çip para tarzı birimlerle ilerlemek mümkündür.

Bazı durumlarda ise oyuna devam edebilmek için de bu çip paralara ihtiyaç duyulur. Bu sebeple Pepsi kodları gibi oyunlarda avantaj kazandıran kodlar sıklıkla araştırılmaktadır. Yoğun olarak tercih edilen kullanılmamış Pepsi kodlarını; bu alanda çalışan farklı internet siteleri üzerinden bulmak mümkündür. Bazılarının güncel olmama ya da kullanılmış olma ihtimali olabilir.

Çünkü internet üzerinden aynı anda çok fazla sayıda kişi talepte bulunuyor olabilir. Bu nedenle kol gidildiğinde hata verme olasılığı yüksektir. Ancak bazı güvenilir internet siteleri aracılığıyla devamlı takipte kalındığı takdirde; aralıklı olarak güncellenen kodlara ulaşmak mümkündür.

10 Haneli Pepsi Kodu- Bedava
10 Haneli Pepsi Kodu- Bedava

10 Haneli Pepsi Kodu Listesi

 • yMKCbEXL4d
 • MHoYT3QCte
 • maRpXtHucq
 • Wr2S9aFwaq
 • mGqAbzfQ5d
 • HvMNkhy6QS
 • WY9WPaLgc5
 • WnEVAKn5PE
 • xoJ2L2Ro9j
 • 3BCCi5tDba
 • ZE3g6jzN9b
 • E8BTxULpeb
 • TUifthjsvE

Pepsi Beyaz Kapak Kodları 10 Haneli

Pepsi beyaz kapak kodları 10 haneli olarak ve piyasaya sunulan çok sayıda kod mevcuttur. Bu kodların avantajlarının başında farklı pek çok oyun da ilerleme imkanı gelirken; bir diğer faydası da ücretsiz olarak günlük internet fırsatı sunması olmaktadır.

Ücretsiz Pepsi Kodları

 1. ziQXXecCy4
 2. bg6MgQ9eQv
 3. EcjpwRaE3k
 4. H3oSnG7KoK
 5. oJ2cWrCAED
 6. DokWHuMKL7
 7. vEc2JGHhCP
 8. RW28nQidQg
 9. AawS4ZoJCq
 10. RgAzcvyxjt
 11. 2UfyPw6EvA
 12. Pkm38YSVZf
 13. PAoik8be4h

Kampanya dahilinde siyah açma halkasına sahip Pepsi Twist ve hepsi Max gibi kutu içeceklerde; aynı zamanda beyaz ve üst tarafı siyah olan kazandırıyor baskısına sahip Kapaklı içeceklerde bu şifreleri bulmak mümkündür. Farklı pek çok çeşidi bulunmakla beraber; örneğin PUBG mobile uygulamasına kod girmek için; kısaca şu adımlar izlenebilir;

İlk olarak KazandıRio uygulaması indirilir ve mevcut hepsi kodu ile kampanyaya gidilir. Sözü edilen kampanya sayfasında oyuna dair profil numarası talep edilir. Bu profil numarası ise oyunda sağ üst profil bölümünde yer alan 10 haneli kod olmaktadır. KazandıRio kodları 10 haneli olarak da Pepsi kodları için işlem yapılabilir ve birçok oyun için geçerli kodlara ulaşılabilir.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir Soru

 1. Merhabalar hocam elinizde gta 5 bulunan epic games hesabı var ise bir tane yollayabilirmisiniz rica etsem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir