Zula Bedava Hediye Kodu

Zula Bedava Hediye Kodu

Son yıllarda tek kişilik hikaye oyunları yerine çok kişinin oynayabileceği ve özellikle de online oyunlar oldukça önemli bir hal almaya, daha fazla kişiyi kendine çekmeye başladı. Online FPS nişancılık oyunları PUBG, Fortnite, CSGO ve Call of Duty Mobile ile gerçekten oldukça sevilen bir oyun türü olduklarını gösterdiler. Lokum Games ise bu popüleritenin farkına vararak 2016 yılında yerli yapım online FPS oyunu Zula’yı piyasaya sürdü. Zula eğlenceli vakit geçirmek isteyen FPS oyun oynamayı sevenler için oldukça kaliteli ve popüler bir oyundur. Ayrıca Zula bedava hediye kodu kullanarak daha hızlı güçlenme fırsatınız olacaktır. Böylece rekabette daha fazla öne çıkma şansınız olur.

Zula Bedava Hediye Kodu Ne İşe Yarar

Zula oyununu oynarken hızlı bir şekilde güçlenmek diğer rakiplerin gerisinde kalmamak hatta öne geçmek için oldukça önemli bir husustur. Zula bedava hediye kodu en temelde size bu güçlenmeyi sağlayacak olan şeydir. Zula’da güçlenmek için oyunu uzun süre oynamak önemlidir ama bununla beraber her oyunda olduğu gibi bir yandan da bazı güçlendirmeler satın almanız ya da elde etmeniz gerekir. Siz de bedava kodlar ile oyun içi para alabilir ya da çeşitli silah veya karakter skinleri alabilirsiniz. Böylece hızlı bir güçlenme yolu bulmuş olursunuz. Aldığınız hediyeleri kullanabilir ya da hediye olarak oyun içi para alırsanız bunu güçlendirme satın almak için kullanabilirsiniz.

Bedava Zula Hesapları

Zula Bedava Hediye Kodu Liste

Zula bedava hediye kodu ile farklı hediyeler alabilirsiniz. Bu hediyeler skin, silah, karakter veya bir güçlendirme olabilir. Diğer yandan verilen hediye oyun içi para da olabilir. Bu oyun içi paralar olan e-pinleri kullanarak siz de oyunun mağazasından birçok güçlendirme veya görünüş ürününü satın alabilirsiniz. Böylece hızlı bir şekilde güçlenirsiniz ve online ortamdaki rakiplerinize karşı daha avantajlı olursunuz.

UT3B – XY7M – QRDMP – PAUKT

BDMA – 2FUR – KZJP – UD85

R3EP – 7K54 – JT32 – JR29

YNT5 – 82SK – WS49 – LSY1

VCUA – MNAİ – NDR9 – GNT7

BOT6 – MYWJ – WX4B – MGCV

TORK – MN99 – LMGT – MBBT

TUSK – UMGF – 447X – GMTS

XDR55 – BGGZ – LJA8 – MGBZ

KGAP – S3KS – 3LA9 – G48G

FTBT – BO88 – TOSC – BVCC

Zula oyununda oyun içi para olan e-pin ne işe yarar?

Zula’da e-pin oyun içi paradır ve bu parayla oyuncular karakterlerini güçlendirebilir ve mücadelede daha fazla avantaj sağlayabilir. Bu yüzden bu paralar oldukça önemli bir yer tutar.

Zula oynamak için gerekli sistem gereksinimleri nelerdir?

Oyunu indirmeden önce bilgisayarım Zula’yı kaldırır mı, oyun kaç GB yer kaplıyor diye merak ediyorsanız sistem gereksinimleri:

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows-Vista/7/8/10

İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 2500

Bellek: 2024 MB RAM

Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003

DirectX: Sürüm 9.0

Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows-Vista/7/8/10

İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 3000

Bellek: 4048 MB RAM

Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003

DirectX: Sürüm 9.0

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Yazar: Utku DEMİR

Utku DEMİR
Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. ([email protected])
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...