Uzman Çavuş Alımları 2019

Türkiye’de çok sayıda askeri personel alımı yapılmaktadır. Bu nedenle asker olmak isteyen herkesin kapsamlı bir bilgi platformunda ihtiyacı var. Tamda bu noktada Askeriye olarak sizlere uzman er baş alımı başta olmak üzere askeriyenin farklı birimlerine alınacak personeller hakkında güncel duyuruları paylaşmaya devam ediyoruz. Ayrıca astsubay ve sözleşmeli er olmak isteyenler de platformdaki yerini alarak bilgi sahibi olabilmektedir.

Sitemizde yer alan ‘soru sor’ kategorisi, bu tür konular hakkında bilgi alışverişi yapmak isteyen ziyaretçilerimiz için tasarlanmıştır. Askeri sistem hakkındaki her bilgi başta olmak üzere bekçi alımları ve diğer tüm alımlar için sitemizi ziyaret ederken ‘sorular’ kısmında yer alan bilgilere de göz atabilirsiniz. Sitemizde başvuruların yanı sıra son dakika askeri personel alımları da paylaşılmaktadır. Öte yandan asker personel adaylarının hangi şartlar altında başvuru yapabileceği, eğitim süreçleri ve buna benzer daha pek çok alanda bilgiler sunulmaktadır.

En Güncel Askeri Personel Bilgi Platformu

Personel alımlarının artmasıyla beraber kullanıcılar doğru kaynak arayışına girmiştir. Bu yüzden www.askeriye.com olarak astsubay alımları başta olmak üzere birçok alanda yapılan alımlarla ilgili paylaşımlara devam ediyoruz. Yeni süreçte bilindiği üzere mahalle bekçileriyle ilgili çokça araştırma yapılmaktadır. Bu anlamda mahalle bekçisi alımları, başvuru şartları ve mülakat tarihleriyle ilgili kullanıcıların merak içerisinde olduğu bilinmektedir. Kısacası askerliğe ait olan herşeyin güncel olarak sunulduğu bilgi platformumuzda aradığınız her bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

Asker platformumuzda dikkat çeken bir diğer konu ise askeri personel olma şartlarıdır. Bu aşamada vücuttaki yara izlerinin askeri personel olmayı ne kadar etkilediği, yüzdeki sivilcenin uzman olmaya engel olup olmadığı ve buna benzer soru ve yanıtları sadece burada bulabilirsiniz. Uzman yazar kadrosunun hazırladığı içeriklerle beraber tek amacımız, askeri personel adaylarına doğru ve hızlı bilgiyi ulaştırmaktadır.

Herhangi bir karşılık beklemeden yayın hayatına devam ederken amacımıza yönelik olarak her personel adayından gelen soru ve önerileri de dikkate almayı sürdürüyoruz. Birçok kişiye mülakatlar ve başvurular hakkında ışık olan web sitemizi düzenli ziyaret ederek konuyla ilgili tüm bilgilere ulaşabilir ve çevrenizdeki insanları da doğru bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

Sözlü mülakatları için çıkmış ve çıkabilecek soruların yer aldığı güzel bir uygulama yaptık. Tüm asker alımları bu uygulamada artık sorun olmaktan çıkıyor. Sözlü mülakatlarda ilk 60 saniye hayatidir. Adayın bilgili, donanımlı ve hazır olması, bu noktadan sonra hayatını nasıl yaşayacağını belirleyen en önemli süreci ifade etmektedir. Eğer sizde askeri alımların sözlü mülakatlarına hazır, donanımlı ve bilgili girmek istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka almalısınız.İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN
Bu makale ile alakalı toplam 1 soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.
Utku DEMİR
Utku DEMİR hakkında 597 makale
Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

1
SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
En Yeniler Eskiler
Bildir
ali
Ziyaretçi
ali

uzman cavuşluk sınavı zor mu