Steam Random Key

Steam Random Key

Ürün çeşitliliği kuşkusuz her alışveriş sektörünün en önemli parametresidir. Hatta internetin yaygınlaşmasında ve ciddi bir gelir kapısına dönüşmesindeki en etkili faktörlerden birisidir. Örneğin diğer alışveriş ürünlerini bir kenara bırakın oyunlarda bile belki tamamını bitirmeye ömrünüzün yetmeyeceği yüzlerce random çeşit vardır. Söz gelimi Steam random key ile dijital dağıtım ağına katıldığınızda platformda bulunan oyunlar arasından rastgele bir tercih yapılarak hesabınıza eklenir. Steam’i örnek göstermemizin sebebi ise günümüzün en çok kullanılan ve en fazla oyun barındıran dijital servisi olmasıdır. Bedava premium key veya bir başka anahtar satın aldığınızda otomatik olarak sistem, şansınıza dayalı olarak size bir oyun atar ve ücretsiz key aldığınızdan herhangi bir masrafı karşılamak durumunda da kalmazsınız. Elbette genel manada bir satış söz konusudur fakat bunlar sıradan hesaplar içindir. Edineceğiniz ücretsiz Steam şifre sizin paketleri ve keyleri bir uğraş göstermeden almanızı sağlayacaktır. Şahsınıza çıkan ürünü beğenmezseniz başka bir Steam cüzdan kodu da alabilirsiniz pek tabii ki. Size sıralayacaklarımızdan farklı bir talepte bulunursanız fazladan para ödemeniz gerektiğini de unutmamalısınız.

Steam Random Key Nedir?

Aslında oyun severler çoğu zaman bazı avantajların farkında değildir. Örneğin yazımıza konu aldığımız random Steam keyler yaşadığınız birçok problemden sizi kurtaracaktır. İlgili Diamon, Platinum ve benzeri pakete göre belirlenmiş tüm oyunlar bir potada eritilir. Steam e-pin aldığınızda hangisinin çıkacağını hiç kimse bilemez. Sadece aktifleştirdiğinizde sistem birkaç dakika sonrasında hesabınıza bir oyun tanımlar ve bunun için pakete yaptığınız ödeme haricinde masraf istemez. Steam key free yani Türkçe telaffuz edersek bedava edinebilirsiniz elbette ifade ettiğimiz ücretlerden muaf tutulursunuz. Çünkü promosyon niyetiyle sponsorların ve bilumum platformların dağıttığı bedava Steam kodları aynı normal paketlerdeki gibi özelliklerle hazırlanır. Böylece başka insanlardan herhangi bir eksiğiniz olmaz ve kütüphanenize gönderilen oyunu gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

Ücretsiz Steam Random Keyleri ve Ucuz E-Pinler

Yukarıda söylediğimiz ücretsiz e-pinleri bulamadıysanız bizim paylaşacağımız bedava keyleri kullanabilirsiniz. Belirli tarihlerle sınırlanabileceğini unutmamakla beraber elinize geçen Steam random kod varsa hemen sisteme tanıtmalısınız. Nihayetinde tanıtım, promosyon ve reklam mantığıyla hazırlanmışlardır ve içlerindeki ucuz key süresi bittiğinde kendi kendine devre dışı kalabiliyor. Bu yüzden hangi oyunu oynayacağını bilemeyip kararsızlık yaşıyor ve masraf da yapmak istemiyorsanız alttaki Steam şifrelerini deneyebilirsiniz. Sevdiğiniz kategorilere ait oyunlar gelebileceği gibi daha önce hiç oynamadığınız benzersiz bir ürüne de denk gelebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Zaten random key olayının temeli de buna dayanıyor diyebiliriz. Oyun sayınızı arttırırken değişik kategorilerin yanında çok pahalı oyunlar da çıkabilmektedir. Hem sürprizi hem de kaliteli ürünleri bulabildiğiniz kodları hemen deneyin.

A8SDW – AEKS7 – WKF32
RESS6 – 6FKDD – EBGM5
KJDF2 – QAXK3 – ERKFC
CVBMA – TRHK4 – OLDFE
DGKAE – KESIW – AGET0
VCSAN – TRGKD – CV35K
KHFER – ZSDA8 – FBGM1

 • RCLC-SGZL-HEZ5-BGIQ-92X4
 • OKF4-U0FY-2L4H-6WN3-MIUF
 • GTPI-A1F6-JRBY-K19A-AUBG
 • S0QB-9ND6-2RCT-1WZ7-8KA8
 • 7BR4-3F9B-79YY-WX7G-YTCR
 • IZWN-OYME-CQ2K-W03T-HTF1
 • GR64-DU9E-13GV-A6PB-MZWJ
 • PMYX-8D5H-C9HS-40XH-MU04
 • 6FCU-WH08-2M0F-8NZI-CX0X
 • 9ZZY-8UBT-7M6D-X487-CNMA
 • KD1A-AS3G-9REM-VLZC-LLRA
 • 4Y96-BV30-B9OW-D5W0-95FU

Yazar: Adem Kaya

Adem Kaya
"Webmaster olarak başladığım web sektörü içerisinde 2014 yılından bu yana içerik üreticiliği yapmaktayım. İlgilendiğim alanlar arasında finans, ekonomi ve teknoloji bulunmaktadır. Bu alanlarda düzenli araştırmalar, okumalar yaparken çeşitli içerikler de hazırlamaktayım."
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anıl
Anıl

geçersiz diyor

1
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...