Bekçilik kategorisinde Yeni Üye (13 puan) sordu
Hocam gozlerden lazer oldum bir ay once sol 1.00 sag 0.75 astgmat degerler doktor gorme ye 10/10 yazdi iki ggozede  not olarakda femtolasik ameliyatli yazdi soeun olurmu dedim olur dedi ama saglam yazdi sonuca ne blgibi binsorun olurki. Goz nukaralari uyuyo gorme tam egm saglik yinetmwligini ezberledim artik sorun teskil edecek bise bulamadim doktor g. Ucuyla mi cevao verdi bilip bilmeden acaba lazer olup polis veya lazer olup bejci olan varmi aranizda cevaplarsaniz sevinirim.
Bekçi adayları; 2019'da yapılacak 8 BİN bekçi alımında 250 bine yakın rakibinizi geçmek, yazılı ve sözlü sınavına çalışmak için mutlaka uygulamamızı satın alın. Yüzlerce kişiye bekçilik kazandırdık; bunlardan biri de siz olun. Uygulamamız sayesinde on binlerce rakibinizin bir adım önünde olacaksınız! İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

1 cevap

Tecrübeli Üye (148 puan) cevapladı
Lazer ameliyatı olup polis ve bekçi olan adaylar var özellikle polis olan çok, ama ameliyat olduğunuzu belirtmemeniz mantıklı umarım doktora siz söylememişsinizdir. Söylemişseniz sorun çıkar mı bilmiyorum, ama bu şekilde ameliyat olarak polis olan çok kişi gördüm.

1.9k soru

2k cevap

479 yorum

1k üye

...