Bekçilik kategorisinde Yeni Üye (13 puan) sordu
Hocam goz de lazer oldum gormemede sikinti yok sokgor iki goz de 10 da 10 goeme dereceler de sol 1 astfmat sag 0.75 astgmat sonuc kismina saglam yazdi ama ameliyat oldugumu da not dustu herhangi bir sorun olurmu doktora dedim olabilir dedo icime kurt dusurdu bilgisi olan arkadaslar uardimci  olabislirmi
Bekçi adayları; 2019'da yapılacak 8 BİN bekçi alımında 250 bine yakın rakibinizi geçmek, yazılı ve sözlü sınavına çalışmak için mutlaka uygulamamızı satın alın. Yüzlerce kişiye bekçilik kazandırdık; bunlardan biri de siz olun. Uygulamamız sayesinde on binlerce rakibinizin bir adım önünde olacaksınız! İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

1 cevap

Tecrübeli Üye (148 puan) cevapladı
seçti
 
En İyi Cevap
Hocam gözden ameliyat olduğunu sen mi söyledin doktora kendisi mi tespit ederek not düştü. Bir sorun olacağını düşünmüyorum çünkü gözlerin istenilen derece sınırlarını aşmıyor.
Yeni Üye (13 puan) yorumladı
Muayenede ben belirtttim hocam kontrol ederken 40 gun once lazerr ameliyati oldugumi belirtttim doktor gozlerjn com igi dedi saglam yazdi rapor da aciklama kismima  femtolazer ameliyatli gibi bi not duaru gorme imi gozde de 10 da 10  cyl  sag -1.00   180°   cyl sol -0.75   10° olarak yazildi .
Tecrübeli Üye (148 puan) yorumladı
Normalde herkes lazer ameliyatı oluyor, polislik ve bekçilik alımlarında sorun olmuyor lazer, söyleyince durum değişir mi onu bilmiyorum.

1.9k soru

2k cevap

479 yorum

1k üye

...