Bekçilik kategorisinde sordu
Selamlar. Ben bir şey soracaktım. 2019 yılı alımlar için kimi arkadaşlar bitti diyor kimisi halen vakit var diyor ikinci bir alım daha olacakmış sanırım? Ben bazı sebeplerden dolayı bu saate kadar başvuramadım ancak şuan iş bakıyorum kendime. Özel Güvenlik Görevlisi olarak bir fabrikada çalışıyorum şuan 1 aydır. Bekçilik için bana sorulursa uygun biriyim. Başvurmak istedim. Başvurabilirmiyiz ? Hala imkan var mı? İleride olacak mı ? Yoksa kalktı gitti mi o tren ? Kaçırdık mı ? Bunu soracaktım.

Askerlik yapıldı. Acemi birliği Hatay Serinyol  Sınırcı Jandarma olarak yetiştirildim.

Usta birliği Hakkari Çukurca / Darsinki K.Irak Gazitepe Üst Bölgesinde yaptım.

Yüzbaşımızdan verilen bir onur belgemde vardı. 10 gün erken terhis aldım iyi hizmetten dolayı. Normal siyah beyaz bir kağıt ama fotokopi gibi. Yüzbaşımızın isimler ve imzası hariç pek öyle şahşahlı kayde değer bir şeye benzemiyor. Genede belirtmende fayda var dediler o yüzden yazıyorum.

Bana verilen işe dikkat eder hakkıyla yerine getirmeye çalışırım. Becerebiliyorsam* yapabileceğim bir işse ancak* Orası önemli* Bunun dışında işten kaçmam pek. Öyle bir huyum var.

Branşım Keskin Nişancı Kanastı. G3 hariçi askeri teçhizat olarak. Ancak üst bölgesinde yaptığım için mevzilerde konumlandırılmış makineli silahlar ağırlıklı kullandım. Bixi gibi. Kanası nadir kullandık.

Yaş şuan 28. 1990 doğumluyum. Boy 1.85 1.86 civarı Kilo 82 kilo.

Geçen seneler yakında biraz moral bozukluğu falan + işsiz durduğum için baya bir hareketsiz yaşadım 92 kiloya kadar çıktım  maksimum 92'i gördüm ancak 2018'in yazında tekrar yürüyüşere falan başladım uzun mesafeli yürümeler. Yürümeyi severim. 10 kilo verdim böylelikle. Kolaylıkla.

Eski sporcuyum bu arada. Orta sonlarda merak salıp. Profesyonel olarak Lise1 de spor kluplerinde başlayıp lise bitene kadar 4 yıl spor ile uğraştım.Sonra tahlizsiz bir kaç durumdan dolayı spordan soğudum ve bıraktım.

Genel olarak böyle biriyim. Cevap verirseniz çok sevinirim Admin hocam. Keyifli Güzel günler.

Uyum sağlaybileceğim hayatımı devam ettireceğim artık son durak burası diyeceğim bir iş arıyorum şuan. Şu sıralar tam bir arayış içerisindeyim. Öyle bir dönem. Valla bu iş olursa ? Kısmetimiz buysa ? Çok güzel olur.

Çok bakmadığım için böyle haberler kaçırmışım zamanında.

Mevzuniyette Lise Mevzunu. Düz lise mevzunu.

İzmitliyim. İzmitte yaşıyorum. YahyaKaptan lisesinden Mevzun oldum.

1 cevap

Admin (18.5k puan) cevapladı
 
En İyi Cevap
Merhaba. Şu an başvuru yok. Kış aylarında yine başvuru alınabilir. Takipte kalın.
yorumladı
Tamamdır teşekkür ettim. Çok sağolun. İnş artık.

2k soru

2.1k cevap

494 yorum

1.1k üye

...