Bekçilik kategorisinde Yeni Üye (16 puan) sordu
bekcilik sınavına giren ve mülakatlarda kalan kişiler bekçi alımlarında torpil var demekte bende hiçbir siyasi partiye üye değilim sizce bu torpil olayı söylentimi yoksa gercek bir yüzü varmı?
Bekçi adayları; 2019'da yapılacak 8 BİN bekçi alımında 250 bine yakın rakibinizi geçmek, yazılı ve sözlü sınavına çalışmak için mutlaka uygulamamızı satın alın. Yüzlerce kişiye bekçilik kazandırdık; bunlardan biri de siz olun. Uygulamamız sayesinde on binlerce rakibinizin bir adım önünde olacaksınız! İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

1 cevap

Admin (11.1k puan) cevapladı
seçti
 
En İyi Cevap

Geniş bir kitleye hitap eden, polis-bekçi gibi emniyet teşkilatı ile ilgili bilgi paylaşımı yapan böyle bir sitede bu şekilde bir soruyu cevaplamak ve söz konusu kurumları zan altında bırakmak, bekcialimi.com sitesi ilkelerine aykırıdır.

Ancak; "Polis Akademisi tarafindan yapılan alımlarda" hile/torpil/yolsuzluk olduğu söylentilerine en ufak itibarımız yoktur.

Polis Akademisi alımları öncesinde yapılan alımlar ile ilgili ise olumlu ya da olumsuz harhangi bir yorumda bulunamayacağım.

1.9k soru

2k cevap

479 yorum

1k üye

...