471 gösterim
Yeni Üye (23 puan) sordu

MERHABA KOLAY GELSİN Bİ KONUDA YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR BEKÇİLİK İÇİN LİSE DİPLOMAM NERDE BİLMİYORUM BULAMIYORUM E DEVLETTEN ALDIĞIM LİSE ÖĞRENİM BELGESİ VEYA OKULDAN ALDIĞIM LİSE ÖĞRENİM BELGESİ OLURMU ÖZELLİKLE E DEVLETTEKİ LÜTFEN YARDIM ? 

Bekçi adayları; 10 bin bekçi alımını kaçırmamak, yazılı ve sözlü sınavına çalışmak için mutlaka uygulamamızı satın alın. Bu sayede on binlerce rakibinizin bir adım önünde olacaksınız! İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

1 cevap

Otorite Üye (1.4k puan) cevapladı
seçti
 
En İyi Cevap

Diplomanızın kaybolması durumunda mezun oldugunuz egitim kurumuna giderek vereceginiz bir dilekce ile bir defaya mahsus verilen mezun belgesi'ni almanız yeterli olacaktır. Mezun olduğunuz eğitim kurumu bilgilerinize ulasarak size diplomanızın kaybolduğu için verildiği belirtilen, mezun olduğunuz okula kayıt tarihi, mezuniyet tarihi, mezuniyet puanı vb. gibi diplomada yazan bilgileri barındıran A4 kağıdına dökülmüş "okulumuzdan mezun olmuştur" ibaresi içeren bir belge verecektir. Güncel tarih kaşeli ve ıslak imzalı bu belge diploma yerine gecmektedir.

1.3k soru

1.4k cevap

329 yorum

904 üye

...