GOG Bedava Oyun

GOG Bedava Oyun

Video oyunları geçmişe nazaran popülerliğini arttırıyor. Bilgisayarın yeni yeni hayatımıza girdiği dönemlerde özellikle gençlerin başında saatler geçirdiği oyunlar artık neredeyse herkesin ilgi alanında. Nihayetinde teknolojinin gelişmesiyle hem senaryo hem oynanış mekaniği hem de grafik tasarımlarda çok iyi sevilere gelindi. Böylece insanlar da oturdukları yerden güzel vakit geçirmek adına GOG ve benzeri platformlardan oyunlar indirip keyifli dakikalar yaşıyor. İşleyin iyice dijitale dökülmesiyle elbette firmalar da gelirlerini buradan elde etmek durumundalar. İnternet üzerinde fazla alternatif bulunmayan dönemlerde söz gelimi GOG bedava oyun diye bir kavrama denk gelmiyorduk ve CD’ler vasıtasıyla ürünleri ediniyorduk. Gelgelelim günümüzde dağıtım ağları sayesinde onlarca ürüne aynı anda ulaşabilme imkanına sahibiz. Şirketlerin bu ağlar üzerinden oyunlarını belirli meblağlardan satışa sunması herkesin malumu. Ancak herkesin aynı gelir seviyesinde olmamasından dolayı bir tek GOG ücretsiz oyunlar seçeneğine yöneliyor. Ekstradan para isteyenleri oynamak için ise ya kampanyaları takip etmek ya da dağıtılan Good Old Games kodları edinmek gerekiyor.

GOG Oyunları Bedava Oynamak

Yaklaşık 10 yıl kadar önce crackleme yöntemleriyle programları tam sürüm kullanabilmek mümkündü. Büyük çapta kuruluşların ve devletlerin bu alana yönelmesiyle birlikte artık illegal seçeneklerin neredeyse tamamı yok edildi. Haliyle normal hayattaki gibi ödemesini yapmadığınız bir şeyi kullanabilmeniz de çok zor. Artı olarak güvenlik tehlikeleri de cabası. Başta oyun sektöründe talebin yoğun olmasından dolayı Good Old Games oyun bedava türevi platformlar da günden güne çoğalıyor. Pazar her daim büyümesini sürdürürken burada varlığını devam ettiren ve kar marjını arttırmayı çabalayan çokça kurum var. Bahsettiğimiz yapılar bir reklam stratejisi olarak bazı ürünler sunabilmektedir. Örneğin GOG oyunları bir süreliğine bedava oynamak gibi bir kampanya yapabiliyor. Özellikle pandemi sürecinde herkesin kabuğuna çekilmesiyle yoğun bir ilgi gördü ve milyonlara varan yükleme sayılarına ulaşıldı. Yine de ifade ettiğimiz kampanya tarihlerle sınırlıydı ve süre dolduğundan otomatik olarak paralıya dönüyordu.

Ücretsiz GOG Oyun Kodları

Yukarıda detaylandırdığımız biçimde hiçbir masraf yapmadan oynayabilme imkanına ulaşanların ağzına bir nevi bal çalındı. Böylelikle lezzetine varan insanların birçoğu da sevdikleri oyunları hemen satın alıp oynamaya başladılar. Miktarları karşılayamayanlar ise demo sürümlerin ardından oyun bedava olmaktan çıkınca maalesef ki benzer bir keyfi yaşayamadılar. Eğer ki bu kişilerden biriyseniz bir çözüm yolu olduğunu söyleyebiliriz. Ücretsiz oyun kodları GOGsisteminde işe yaramaktadır ve hesaplara bedava biçimde popüler ürünleri yansıtabilmektedir. Elbette altını çizdiğimiz 2021 GOG şifreleri arasından kullanılmamış olanları bulmak da çok zordur. Neticede belki de yüzlerce insan aynı arayışa giriyor. Sponsorlar aracılığıyla dağıtılan Good Old Games şifre listesini aşağıda bulabilirsiniz. Belirttiğimiz üzere onlarca oyuncu tarafından aranabildiğinden fazla zaman kaybetmeden denemelere başlamalısınız.

SRGD-KDFS-YESR-YJKB
GHNI-TYGF-EWOR-BNIG
YUJD-ADXF-TYLF-ACXM
NHKE-OPOG-OHGH-CXMV
KDLA-HKDX-NMXZ-EFLS
YJTF-XSLD-ODSF-YCFK
HNMC-ZLSD-ERLD-POZD
ZBVD-YJLG-MNDS-FDSW

Yazar: Mahmut YILMAZ

Mahmut YILMAZ
İngiliz dili ve edebiyatı mezunuyum. Kaliteli ve özgün içeriklerle sizlere bilgiler ileteceğim. Özellikle para ve iş kurma konulu finans makalelerim ile tecrübemi okuyucularımıza aktarmayı amaçlıyorum.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...