Gaziantep Bekçi Parkuru Kursu

2019 yılında toplam 8 bin bekçi alınacak. 1. dönem 81 il bekçi alımı olarak adlandırılan bu ilanda, Gaziantep ilimiz için 220 kişilik kontenjan ayrılmış durumda. Kendi memleketinde 4bin tL den fazla maaş ile kadrolu çalışmak isteyen binlerce gaziantep li bekçilik müracatı yapacak. Bu kişiler üç aşamalı sınavdan geçecekler ve bunların en belirleyici olanlarının başında fiziki parkur sınavı geliyor. Parkur sınavından 100 alan diğer adaylardan daha ön plana çıkacaktır. Bekçilik parkuruna çalışmak, hazırlanmak ve deneyimli hocalardan ders almak isteyen Şahinbey, Şehitkamil,  Nizip ve diğer Gaziantep’te ikamet eden adaylara Erol KARADAĞLI hocayı tavsiye ederiz. Yüzlerce kişiye polislik kazandıran parkur kursumuz Gaziantep’li bekçi adaylarına da aktif hizmet vermektedir. BİLGİ İÇİN ARAYIN: 05558321888

Erol KARADAĞLI hocamıza ulaşıp bekçilik parkuru sınavı hakkında en detaylı bilgileri ve çalışma programını alabilir, Gaziantepe alınacak 220 bekçi adayından biri de siz olabilirsiniz. Bir puan ile bile yüzlerce kişinin sıralama değiştirdiği bu süreçte en hızlı ve en hazırlıklı olanın ön planda olacağını unutmayın.

Bu makale ile alakalı toplam soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.
Utku DEMİR
Utku DEMİR hakkında 597 makale
Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
Bildir