Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınav Tarihleri 2017

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği için ilana çıkan il ve ilçe valilikleri yavaş yavaş mülakat sınavlarını bitirmeye başladı. Her il için sözlü sınavda adaylara farklı farklı sorular yöneltildi. Sözlü sınavın ilk amacı bilginin doğruluğu değil adayın duruşu ve bu işi yapıp yapamayacağını anlamaktır, bu yüzden adaylara yer yer çok saçma sorular sorulabiliyor.

Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin Sözlü sınavların bitmesiyle birlikte adaylar yazılı sınava yönelmeye başladı. Bekçilik yazılı sınav tarihlerini araştırmaya başladılar. Yazılı sınav tarihlerini ilk çıkan ilanlarda bulabilirsiniz. Tüm iller için yazılı sınav tarihlerini ilanlardan alarak bu yazımızda derledik, yazının devamından yazılı sınav tarihlerine ulaşabilirsiniz.

Bir merak konusu daha var adaylar için. İlk yapılan bekçilik sınavındaki yazılı ve sözlü mülakat soruları. Arkadaşlar malesef bu bilgilere ulaşamıyoruz çünkü ilk giren adaylar pek paylaşım yapmamışlar bundan dolayı yazılı sınav sorularına ve sözlü sınav sorularına ulaşamıyoruz. Şuanda karışık halde yeni alımlarda sorulan sorular derlemeye çalışıyoruz toplu halde sizlerle paylaşacağız.

Mülakata girmemiş olan yeni girecek olan arkadaşlara öneride bulunmak isteriz. Özellikle sorulanlara bakıldığında girdiğiniz şehir ile ilgili soru çoğu adaya sorulmuş. Bu soruya hazırlıklı olmalısınız.

 

Yazılı sınav tarihleri

 1. İstanbul 24 Aralık 2017
 2. Trabzon 24 Aralık 2017
 3. Samsun 24 Aralık 2017 pazar günü saat 11:00 da yapılacaktır.(ilanda saati de belirtilmiş)
 4. İzmir 24 Aralık 2017
 5. Bursa 23 Aralık 2017
 6. Hatay 23 Aralık 2017
 7. Antalya 23 Aralık 2017
 8. Ankara 23 Aralık 2017
 9. Adana 24 Aralık 2017
 10. Kocaeli 24 Aralık 2017
 11. Sakarya 23 Aralık 2017
 12. Erzurum 24 Aralık 2017

 

Bunlara da göz atın:

Bekçilik Sözlü Sınav Aşamaları ve Tavsiyeler

Mülakata Giren Adayların Tecrübeleri ve Mülakat Soruları 2017
Bu konudaki sorularınızı aşağıdan yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

Yazıya not ver.
Bekçi adayları; 2019'da yapılacak 8 BİN bekçi alımında 250 bine yakın rakibinizi geçmek, yazılı ve sözlü sınavına çalışmak için mutlaka uygulamamızı satın alın. Yüzlerce kişiye bekçilik kazandırdık; bunlardan biri de siz olun. Uygulamamız sayesinde on binlerce rakibinizin bir adım önünde olacaksınız! İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN
Bu makale ile alakalı toplam soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.
Utku DEMİR
Utku DEMİR hakkında 568 makale
Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
Bildir