Bedava Fall Guys Hesap Key

Video oyunlar insanların en çok zaman geçirdiği aktivitelerin başında geliyor. Sıradan oyunların aksine sadece küçük yaştakilerin değil, büyük yaştakilerin hatta ebeveynlerin dahi dikkatini çekiyor. Devolver Digital Games yazılımcılarının geliştirdiği çok oyunculu çevrimiçi Fall Guys bahsettiğimiz türde yediden yetmişe herkesi kendisine bağlamış durumda. Hatta durum öyle bir hale geldi ki PlayStation Plus üzerinde tüm zamanların en çok indirilme unvanını elde etti. Her an yeni kişiler katılırken bedava Fall Guys hesap arayışı da söz konusu. Hiçbir ücret ödemeyip bedava key almak isteyenler geçtiğimiz aydan bu yana arayışını sürdürüyor. Çünkü 2018 yılında duyurulan ve herkesi heyecanlandıran açıklamaların karşılığı 31 Temmuz 2020’de bulundu ve bu tarihte Ultimate Knockout versiyonuyla indirilmeye başlandı.

Fall Guys: Ultimate Knockout Bedava Hesap ve Key

Üreticilerin bugüne dek tutmuş ve ilgi görmüş pek çok oyundan heves alarak geliştirdiği biliniyor. Dolayısıyla neyin beğenileceği hesap edilerek geliştirilirken son teknolojiden faydalanmışlar. Oyunun verdiği keyif, kullanım konforu sayesinde zirveye çıkıyor. Söylediklerimizi tasdik edecek cinste çıkarıldığı anda 48 saat içerisinde toplamda 2 milyondan fazla satmıştır. Bir o kadar da para ödemeden Fall Guys bedava hesap sahibi olmanın peşinde. Sony tarafından yapılan açıklamalar sonrasında günümüz oyun severleri iyice yüklenmeye başladılar ve bedava Fall Guys yöntemiyle giriş yapmayı arzuluyorlar.

Sıradan işleyişlerin aksine burada çeşitli yaratıkları yöneterek bazı yarışma programlarından aşina olduğumuz parkurlarda maceradan maceraya koşuyoruz. Dünyanın her bir yanından milyonlarca profil tarafından talep edilmesine rağmen öyle herkesini kolayca seviye atlayacağı, aşama kaydedeceği bir oyun da değil. Eğlenceli ve bol renkli ara yüzüne rağmen bilgisayarınız ciddi donanım özellikleriyle donanmasına gerek yok. Ortalama her bilgisayarın kaldırabileceğini düşünüyoruz. Aslında güncel yüksek kapasiteli oyunlara benzer keyfi vermesinin yanında böylesine düşük gereksinimlerle insanların oynayabilmesi ilgi çekici nokta oldu. Devamında pek çok kişi bedava Fall Guys hesap bedava key edinip başlamayı düşünüyor. Eğer Playstation Plus abonesiyseniz ücret ödemenize gerek kalmıyor ancak diğerleri satın almak isterse 89 Türk Lirası ödemelidir. Direkt bilgisayarlarında oynamayı tercih edenler ise 38 TL verip Steam’den alabiliyor. Fakat siz bu platformlarda ücretsiz Fall Guys hesap alıp şansınızı deneyebilirsiniz. ÖNEMLİ NOT: Az aşağıda yer alan sosyal medya bağlantıları ile yazımızı paylaşanlara kod vermede daha hevesliyiz :). Yorumlara cevap verirken paylaşım yapanlara öncelik veriyoruz.

MUTLAKA OKU
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
564 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ömer
ömer

lütfen bana gönderin

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   ömer

-postanıza en güzel atılacaktır.

ata
ata
Cevaplandı:   Utku DEMİR

bana da atar mısınız lütfen

Eren
Eren

lütfen banada bi key verirmisiniz size güveniyorum

Hürkan
Hürkan

banada atın lütfen

ibrahim
ibrahim

lütfen atmısınız cok iğtiyağcım var

Furkan Cinisli
Furkan Cinisli

İNANAMIYORUMM çok istiyorum lütfen verir misiniz :'((((((((

ibrahim
ibrahim

bana atarmısınız

mustafa
mustafa

allah için gönderin

Abdülkadir
Abdülkadir

lütfen bana da gönderir misiniz lütfennnn bilgisayarım çok kötü oynayacak oyun yok

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Abdülkadir

Steam kodunuz e-postanıza iletilecektir.

EGE
EGE

bana gönderirimisiniz anahtar

ENİS
ENİS

banada gönderin

Furkan Cinisli
Furkan Cinisli

bana da verirseniz çok mutlu olurum

taha
taha

lütfen banada gonder misiz

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   taha

Steam kodunuz e-postanıza iletilecektir.

oğuzhan
oğuzhan

banada gonderin cok istiyorum

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   oğuzhan

Steam kodunuz e-postanıza iletilecektir.

fatih
fatih

lutfen banada gonderırmısınız efendım cok ıstıyorum

yigtefe
yigtefe

banada gönderin

Başa dön tuşu

Cihazınızda internet yok...