Aydın Bekçi Hazırlık Parkuru Kursu

2019 yılı 8000 bekçi alımı için ilan açıklandı. Başvuruları Polis Akademisi sayfasından 1 Nisan’a kadar yapabilirsiniz. 2019 yılında Aydın  ilimize toplam 150 çarşı ve mahalle bekçisi alınacaktır.  Bunun için binlerce kişi yarışacak. Aydın’a alınacak bekçiler için fiziki yeterlilik (parkur) sınavı yapılacaktır. Sizler için Türkiye’nin en iyi kurslarını bulduk, Parkur merkezi  iş birliği ile düzenlenen bu parkurlara katılımınız sizleri bir adım öne geçirecektir. Adaylara 100 tam puan parolasıyla eğitim veren bu kurslar on binlerce polis, subay, astsubay, bekçi, pomem, pmyo, paem, pöh ve besyo spor akademisi adayına eğitim vermişlerdir. Parkur (fiziki yeterlilik sınavı) hazırlıkları için Antalya da parkur hocamız ile;05558321888 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Sonuçlardan da görüldüğü üzere çoğu aday 75 ve altı puan altı. 1 puanın bile onlarca kişi sıralamasını değiştirdiği bir sınavda parkur aşamasından yüksek alanlar çok büyük avantaj sağlıyorlar. Bekçilik parkur sınavına çalışmak için sınav zamanını beklememeniz, kondisyon ve egzersiz çalışmaları yapmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda açılmış bekçilik yeterlilik fiziki sınav parkuru kurslarından da faydalanabilir, yetişmiş hocalardan deneyim, ipucu ve öğütler alabilirsiniz. Fiziki sınav parkurunu 40 saniye ve altında tamamlayan aday 100 tam puan alır. 100 tam puan alan adayın diğer bekçi adaylarından kat kat avantaj sağlayacağı tartışılmaz bir gerçek. Bunun için de sınav sürecinden önce hazırlanmanız oldukça önemlidir.

Bu makale ile alakalı toplam soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.
Utku DEMİR
Utku DEMİR hakkında 597 makale
Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
Bildir