Arnavutköy Bekçilik Parkuru Kursu

2019 yılı 8000 bekçi alımı için ilan açıklandı. Başvuruları polis akademisi sayfasından 1 Nisan’a kadar yapabilirsiniz. İstanbul için toplam 1000 çarşı ve mahalle bekçisi alınacaktır. İstanbul’da Arnavutköy pomem ve İstanbul Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksekokulu’nda fiziki yeterlilik (parkur) sınavı yapılacaktır. Sizler için Türkiye’nin en iyi kurslarını bulduk, Parkur merkezi ve Optimum Spor Akademisi iş birliği ile düzenlenen bu parkurlara katılımınız sizleri bir adım öne geçirecektir. Adaylara 100 tam puan parolasıyla eğitim veren bu kurslar on binlerce polis, subay, astsubay, bekçi, pomem, pmyo, paem, pöh ve besyo spor akademisi adayına eğitim vermişlerdir. Parkur (fiziki yeterlilik sınavı) hazırlıkları için İstanbul AVRUPA yakasında Optimum Spor Akademisi ; 0541 818 30 68 ve 0539 620 52 69 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Sonuçlardan da görüldüğü üzere çoğu aday 75 ve altı puan altı. 1 puanın bile onlarca kişi sıralamasını değiştirdiği bir sınavda parkur aşamasından yüksek alanlar çok büyük avantaj sağlıyorlar. Bekçilik parkur sınavına çalışmak için sınav zamanını beklememeniz, kondisyon ve egzersiz çalışmaları yapmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda açılmış bekçilik yeterlilik fiziki sınav parkuru kurslarından da faydalanabilir, yetişmiş hocalardan deneyim, ipucu ve öğütler alabilirsiniz. Bizim bekcialimi.com olarak İstanbul ilinden Arnavutköy için başvuran adaylara tavsiyemiz OPTİMUM SPOR AKADEMİ’dir. OPTİMUM SPOR AKADEMİ,  yıllara dayanan geçmişinde sayısız öğrenciye POMEM, PAEM, PMYO, BESYO ve Bekçilik fiziki yeterlilik parkuru konusunda hizmet verdi ve onların parkurdan 100 puan almalarını sağladı. Uzman ekibi, deneyimli hocaları, donanımlı araçları ve adaylara özel çalışma programları ile İstanbul’da bekçilik parkuru arayan herkese  OPTİMUM SPOR AKADEMİ hizmet vermektedir. Deneyimli hocalarımızı mutlaka arayın: 05418183068

Fiziki sınav parkurunu 40 saniye ve altında tamamlayan aday 100 tam puan alır. 100 tam puan alan adayın diğer bekçi adaylarından kat kat avantaj sağlayacağı tartışılmaz bir gerçek. Bunun için de sınav sürecinden önce hazırlanmanız oldukça önemlidir.

Bu makale ile alakalı toplam soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.
Utku DEMİR
Utku DEMİR hakkında 598 makale
Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
Bildir