Apex Bedava Coin

Apex Bedava Coin

Apex Legends, efsanevi rakiplerin Sınır’ın sınırlarında zafer, şöhret ve servet için savaştığı oynaması ücretsiz bir Battle Royale oyunudur. Size sağlayacağımız tüm Apex Bedava Coin kodları ile oyun içi mağazadan harika kaplamalar satın alabileceksiniz. Apex Coin ile satın alabileceğiniz en önemli şey ise Apex Paketleridir. Bunlar size büyük seçenekler havuzundan üç farklı kozmetik sunmaktadır.  Bu işlem, aynı zamanda istediğiniz deriyi veya kozmetik ürünleri üretmenizi sağlayan ‘‘Crafting Metals’’ elde etmenin tek yoludur. Apex Coin kazanmanın farklı yolları bulunmaktadır. En bilinenleri kod yoluyla bedava Coin elde etmek ve internet siteleri aracılığıyla bedava coin elde etmektir.

Kod Yoluyla Apex Bedava Coin

Kod yoluyla Apex bedava Coin almak istiyorsanız sırasıyla aşağıdaki işlemleri yapınız.

  • Origin’i açın ve Apex Legends oynadığınız üyeliğe giriş yapın.
  • Sekmelerden My Game Library’i açın.
  • Apex Legends simgesine sağ tıklayın. Sonrasında Game Properties sekmesine giriş yapın.
  • Advanced Launch Options sekmesine giriş yapın.
  • ‘‘+debug_force_eaaccess 1’’ kodunu çift tırnağı içermeden ilgili metin bölümüne kopyalayın.
  • Oyuna giriş yapın.

Apex Legends açıldığında 1000 Coin ve efsanevi görünüm üyeliğinize eklenecektir. Bu noktada önemli bir şeyi paylaşmamız gerekiyor. Websitemiz bu kod ile yapacağınız işlemlerden dolayı alabileceğiniz cezai işlemlerden (sınırlı veya sınırsız üyelik uzaklaştırması) sorumlu tutulamaz. Bu işlemi sadece bir öneri olarak sunmaktayız.

İnternet Siteleri Aracılığıyla Bedava AL Coin

Daha önce bahsedilen kod yoluyla Apex bedava Coin işleminin yanı sıra internet siteleri aracılığıyla kazanımlar elde edebilirsiniz. Biz size en bilinen iki internet sitesi Gamegleam ve Idle-Empire aracılığıyla bunu nasıl yapabileceğinizi belirteceğiz. Bu noktada şu hatırlatmayı tekrarlayalım: Bu işlemler aracılığıyla hesabınızın çalınması veya yasaklanması durumunda websitemizi sorumlu tutamazsınız. İşlemleri sadece bir öneri olarak sunmaktayız.

apex legends bedava hesaplar
2021 yılı apex elgends coin ve bedava hesapları alın.

Gamegelam Aracılığıyla Bedava Coin

GameGleam, kullanıcılarını oyun oynadıkları ve oyun içindeki görevleri tamamladıkları için puanlarla ödüllendiren bir ‘‘ödül platformudur’’ GameGleam’e kaydolmak tamamen ücretsizdir. Sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla da kaydolabilirsiniz. Yeni bir hesap açtıktan sonra Apex Legends oynayarak, teklifleri ve görevleri tamamlayarak, yeni içerikle oluşturarak ve arkadaşlarınızı davet ederek Apex  oyun oynayarak, teklifleri tamamlayarak, içerik oluşturarak ve arkadaşlarınızı davet ederek ücretsiz Apex bedava Coin kazanmaya başlayabilirsiniz.

Idle-Empire Aracılığıyla Bedava Coin

Ücretsiz Apex Coins kodunuzu almak için yapmanız gereken ilk şey, Idle-Empire’da bir hesap açmaktır. Hesap açtıktan sonra birkaç ücretli anketi yanıtlamanız, videoları izlemeniz ve teklifleri tamamlamanız gerekmektedir. Böylece puan kazanabilir ve puanlar ile hediye kodları satın alabilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Utku DEMİR
Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. ([email protected])
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...