Ana Sayfa / Pepsi / 2020 Yedigün Beyaz Kapak Şifreleri

2020 Yedigün Beyaz Kapak Şifreleri

Uzun zamandır beklenen Yedigün ile bedava internet fırsatları 2020 ile de devam ediyor. Yedigün ile 2GB kadar bedava internet, TV+ veya 101 Yüzbir Okey Plus oyununda 25 bin chip çip para hediyesi sizleri bekliyor. Bu hediyeleri elde etmeniz için gereken yedigün kapak şifrelerini aşağıda bulabilirsiniz. Yedigün ve Fruko şişerinde yer alan beyaz kapakların arkasında kodlar bulunuyor. Bu kodlar ile aşağıdaki üç hediyeden birini kazanabilirsiniz:

  • 101 Yüzbir Okey Plus 25000 Chip
  • 2 GB kadar bedava internet
  • TV+ internet

Yukarıdaki hediyeleri kazanmak için beyaz kapak arkasında yazan şifreleri 30.6.2020 tarihine kadar kazandrio uygulamasında girmiş olmanız gerekiyor. Kullanım cep telefonu numaranız ile oluyor ve her gün bir defa kazanma hakkınız var.

Yedigün Bedava İnternet

Kazanabileceğiniz internet miktarı ile 2500mb, 1GB ve 2GB’dan biridir. Bu hediye internet sadece bir gün geçerli olmaktadır. Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom ile bu bedava internetten faydalanabilirsiniz. Çip para için ise ayda 5 kullanım sınırı bulunmaktadır. Beyaz kapak şifrelerinden internet hediyesi almak için 2020 Haziran son günü tarihine kadar fırsatlar devam ediyor.

ÖNEMLİ:   Coca Cola-Fanta Bedava İnternet Kodu

Yedigün Kapak Şifreleri

Yedigün beyaz kapaklarından çıkan şifreler pepsi ile farklıdır. Her biri tek kullanımlıktır ve ilk yazan alır. Bu nedenle deneyerek şansınızı arttırmanız gerekiyor:

A24NKLVBKL
AHZFJPTETY
A8MUMLMSLL
ARY8U5LN7A
A4PBNULH8A
AAJAE8KDH6
AVRAAYPM66
AKZ7H48M33
A72HSJBD22
AF7SYLFA12
AUJHCLBSHA
ANBBCJBDDF
AUUMS9V3SQ
ADYJJ2VNWW
ATTR7TBF22
A2PYB2MDQ1

7
SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Murat
Ziyaretçi
Murat

Kod rica edebilirmiyim

Melis
Ziyaretçi
Melis

Kod alabilir miyim

Ayşe
Ziyaretçi
Ayşe

Lütfen kod bekliyorum m

Ayşe
Ziyaretçi
Ayşe

Tüm şifreler kullanılmış

Ayşe
Ziyaretçi
Ayşe

Acil kod gönderir misiniz???

Cihazınızda internet yok...